Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Saule mūsu dzīvē ir tieši pa vidu

“Raxtu Raxtu” mūziķe Kristīne Kārkle-Kalniņa stāsta par jauno albumu “Vidū saule” un 10 gadu jubilejas koncerttūri
Pirms desmit gadiem savu muzikālo darbību “Raxtu Raxti” aizsāka ar Imanta Kalniņa mūziku, izspēlējot to tautas mūzikai raksturīgā skanējumā. Gaidot desmito jubileju, pēdējo divu gadu laikā sacerētas jaunas dziesmas un ierakstīts albums “Vidū saule”, radot jaunus latviešu tautas mūzikas aranžējumus un oriģinālkompozīcijas, ceļot tautas pašapziņu ar uzlādējošu enerģiju un dzīvesgudrību.
Par godu jubilejai un jaunajam albumam mūziķi rudenī dodas plašā jubilejas koncerttūrē pa visu Latviju, un koncertos skanēs gan “Raxtu Raxtu” zināmākās kompozīcijas, kuras klausītāji iemīļojuši kopš grupas darbības pirmsākumiem, gan arī pavisam jauni skaņdarbi no albuma “Vidū saule”. Reaģējot uz lielo skatītāju interesi, “Raxtu Raxti” Jelgavā izsludinājuši papildkoncertu. 29. oktobrī pilsētas kultūras namā “Raxtu Raxti” uzstāsies pulksten 14 un 18.
Par enerģiju, simboliem mūzikā, tautas saknēm un kultūras nozīmi latviskajā dzīvesziņā saruna ar mūziķi Kristīni Kārkli-Kalniņu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.