Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sestdien notiks “Ritums” un draugu koncerts “Pavasara danči”

Sestdien, 22.aprīlī, pulksten 17 Jelgavas kultūras namā tautas deju ansamblis “Ritums” aicina uz deju kolektīvu koncertu “Pavasara danči”. Koncertā piedalīsies arī TDA “Ritums” draugi – vidējās paaudzes deju kolektīvi “Vidums” no Tukuma, “Svirlauka” no Staļģenes, “Gatve” un “Gatve Otrā iespēja” no Rīgas un “Pēda” no Aizkraukles. Īpašie viesi būs deju kolektīvs no Kauņas – “Suktinis”, kā arī jaunrades nama “Junda” deju kolektīvi “Jundari” un “Jundēni”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā tiks izdejotas gan gaidāmo Dziesmu un deju svētku dejas, gan dejas ārpus šī repertuāra. Koncerta mākslinieciskā vadītāja – Ieva Karele. Par pavasarīgu noskaņu koncertā rūpēsies koncerta režisore Dace Vilne.

“Ar katru no šiem kolektīviem “Ritumu” saista ilgāka draudzība un nu ir iespēja draugus saaicināt kopā. Visilgākā draudzība mums ir ar Tukuma “Vidumu” – jau vairāk kā desmit gadi. Savulaik abi kolektīvi kopā pat būvēja piena paku laivas un piedalījās Piena paku regatēs. Savukārt mēs katru gadu ciemojamies Tukumā uz koncertu “Sieviete dieviete”. Ar “Svirlaukas” dejotājiem kolektīvs draudzējas vairāk kā piecus gadus, un allaž tiekamies koncertā Staļģenē “Danči Lielupes krastā”. Savukārt ar “Gatves” dejotājiem kopā esam sadancojuši dažādos koncertos tepat Dobelē. Vairākus gadus esam ciemojušies pie “Pēdas” Aizkrauklē, un nu ir laiks atbildēt ar sadancošanu pie mums,” stāsta TDA “Rituma” mākslinieciskā vadītāja Ieva Karele. 

Koncerta īpašie viesi būs deju kolektīvs no Kauņas – “Suktinis”, kas ļaus skatītājiem iepazīt lietuviešu tautas dejas. Tāpat arī koncertā ir aicināti piedalīties jaunrades nama “Junda” kolektīvi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes maksā 3 un 4 eiro un pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs. 

Foto: no kolektīva “Ritums” arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.