Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

SIA “Jelgavas novada KU” aicina noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu

Norit darbs pie to mājsaimniecību apzināšanas, kas nav noslēgušas līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, informē pašvaldība. Daļai mājsaimniecību Jelgavas novadā joprojām nav atkritumu konteineru. Pašvaldības saistošie noteikumi nosaka, ka ikvienam atkritumu radītājam ir pienākums iesaistīties atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, noslēdzot līgumu par to izvešanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotājus, kuriem vēl nav noslēgti līgumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, SIA “Jelgavas novada KU” aicina sazināties, zvanot pa tālruni 8848 vai rakstot  jnku@jnku.lv.

Pēc informācijas apkopošanas Jelgavas novada pašvaldības policija uzsāks pārbaudes konkrētajās adresēs.

Ja līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar SIA “Jelgavas novada KU” netiks noslēgts, pašvaldības policija ir tiesīga uzsākt administratīvo procesu. Atkritumu apsaimniekošanas likuma 43. panta pirmā daļa paredz, ka par nepiedalīšanos pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai no desmit līdz simt piecdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai – no piecdesmit līdz trīssimt naudas soda vienībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada administratīvā teritorija ir sadalīta divās atkritumu apsaimniekošanas zonās: 1. zona – Ozolnieku, Cenu un Salgales pagastu teritorijas, kurā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedz SIA “Clean R”, 2. zona – Elejas, Glūdas, Jaunsvirlaukas, Kalnciema, Lielplatones, Līvbērzes, Platones, Sesavas, Svētes, Valgundes, Vilces, Vircavas un Zaļenieku pagatu teritorijas, kurā pakalpojumu nodrošina SIA “Jelgavas novada KU”.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.