Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Skolotājus aicina uz semināru par klimata pārmaiņām un digitālu mācību līdzekli

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) 6. jūnijā pulksten 10 organizē bezmaksas semināru 1. – 3. klašu skolotājiem “Kā skolēniem interaktīvi pastāstīt par klimata pārmaiņām?”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos pasākumā, līdz 1. jūnijam jāreģistrējas ŠEIT.  

Seminārs notiek ES projekta “Digitāli klimatam” ietvaros un tajā tiks prezentēts ar sadarbības partneriem no Lietuvas un Horvātijas tapušais mācību līdzeklis. Semināra pirmajā daļā klimatu pārmaiņu eksperte Liene Krauja dalīsies ar atziņām, kas būtu jāzina par klimata pārmaiņām, tāpat ieplānota prezentācija par digitālo mācību līdzekli “Klimats un tā pārmaiņas”. Pasākuma otrā daļa veidota ar praktisku ievirzi, lai parādītu, kā veiksmīgāk izmantot digitālo līdzekli “Klimats un tā pārmaiņas” mācību procesā. Paredzētas arī Eko darbnīcas, dažādi dabaszinību un interaktīvie uzdevumi.

Interaktīvais materiāls, kas tapis projekta laikā paredzēts 1. – 3. klašu skolēniem un tas būs kā atbalsts skolotājiem, izglītojot sākumskolas skolēnus par klimata pārmaiņu bīstamo ietekmi uz Zemi, veidojot saudzīgu attieksmi pret dabu, liekot apzināties savas ikdienas rīcības sekas, rosinot dzīvot videi draudzīgāk. Teorētisko bāzi papildina dažādi praktiskie uzdevumi, kas veicami gan individuāli, lai nostiprinātu iegūtās zināšanas, gan mazās grupās klases ievaros. Informācija ar linku uz izstrādātā materiāla tīmekļa vietni tiks ievietota www.metodiskiedargumi.lv platformā un to varēs izmantot klases stundās, dabaszinībās un interešu izglītības nodarbībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību līdzeklis izstrādāts Eiropas Savienības Erasmus + KA2 projektā “Digitāli klimatam” (projekta numurs: 2021-1-LV01-KA220-SCH-000029630). Projektā sadarbojas partneri no Latvijas (vadošais partneris), Lietuvas un Horvātijas. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.