Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sociālo lietu pārvalde konkursā meklē sociālo pakalpojumu sniedzēju 

Izsludināts pretendentu atlases konkurss “Sociālo pakalpojumu sniegšana Stacijas ielā 13, Jelgavā”, lai atrastu uzņēmumu vai nevalstisko organizāciju (NVO), kas Stacijas ielā 13 var nodrošināt četrus sociālos pakalpojumus: bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas pakalpojumu, grupu dzīvokļu pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, dienas aprūpes centra pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un specializētās darbnīcas pakalpojumu pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem, informē Sabiedrisko attiecību departaments.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šobrīd šos pakalpojumus nodrošina Jelgavas Sociālo lietu pārvalde un tās darbinieki, taču, tā kā sociālās politikas mērķis Latvijā ir palielināt sabiedrībā balstītu pakalpojumu pieejamību, veicinot pāreju uz ģimenei pietuvinātu pakalpojumu, esam nolēmuši mainīt sociālo pakalpojumu nodrošināšanas formu, proti, šo pakalpojumu sniegšanu deleģēt organizācijai,” skaidro Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes vadītājas vietniece Inese Cinovska.

Sociālos pakalpojumus var sniegt pašvaldības veidotie sociālo pakalpojumu sniedzēji, kā arī NVO vai privāto organizāciju/personu veidotie sociālo pakalpojumu sniedzēji. Saskaņā ar normatīvajiem aktiem sociālo pakalpojumu drīkst sniegt tikai tāds sociālo pakalpojumu sniedzējs, kura pamatdarbība vai kura attiecīgās struktūrvienības pamatdarbība ir šo pakalpojumu sniegšana un kurš attiecīgā pakalpojuma sniegšanai ir reģistrēts Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā. “Arvien lielāks iedzīvotājiem nodrošināmo pakalpojumu apjoms Latvijas pašvaldībās tiek nodrošināts ar NVO sociālo pakalpojumu sniedzēju starpniecību, sociālajam dienestam turpinot pildīt tikai iedzīvotāju vajadzību izvērtēšanu, atbalsta plānošanu un procesa novērtēšanu. Šāda sadarbība nereti nozīmē elastīgāku pieeju pakalpojumam, jo sociālā dienesta kā pašvaldības iestādes darbībai ir striktas robežas, kas liedz nekavējošu iesaisti un darba uzsākšanu, kā arī ierobežo tūlītēji pieejamos resursus,” skaidro Sociālo lietu pārvaldē.

Sociālo pakalpojumu sniedzēju atlases konkurss tiek rīkots saskaņā ar Jelgavas domes lēmumu “Deleģēšanas procesa uzsākšana sociālo pakalpojumu sniegšanai Stacijas ielā 13, Jelgavā”. Pretendentu atlases konkursa nolikums paredz, ka pakalpojuma sniedzējam – NVO vai uzņēmumam, kas reģistrēts Sociālo pakalpojumu sniegšanas reģistrā, – piecus gadus jānodrošina visi minētie pakalpojumi. Pakalpojumu sniedzējs slēdz nomas līgumu un maksā noteikto nomas maksu, kā arī sedz ar telpu izmantošanu saistītos maksājumus, bet no pašvaldības bezatlīdzības lietošanā saņem esošo telpu aprīkojumu Stacijas ielā 13.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendenti pieteikumu aicināti iesūtīt līdz 2. septembrim. Ar pretendentu atlases noteikumiem un pakalpojumu sniegšanas tehnisko specifikāciju var iepazīties Jelgavas pašvaldības tīmekļvietnes www.jelgava.lv sadaļā “Iestādes”, “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”, apakšsadaļā “Konkursi”, kur pieejama arī pieteikuma veidlapa.

Elektroniskā formā sagatavots un ar drošu elektronisko parakstu parakstīts pieteikums jānosūta uz Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes oficiālo elektronisko adresi (e-adresi) vai e-pastu soc@soc.jelgava.lv. Papīra formā sagatavots pieteikums jāiesniedz vai jānosūta pa pastu uz adresi: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, Jelgava, LV-3001. Neskaidrību gadījumā jautājumus par konkursu lūgums sūtīt uz e-pasta adresi soc@soc.jelgava.lv.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.