Šorttrekistam Bērziņam atkal 3. vieta Pasaules kausa posmā

SK “Zemgale” pārstāvis šorttrekists Reinis Bērziņš izcīnījis 3. vietu 1500 metru distancē Pasaules kausa posmā Drēzdenē, Vācijā. Tā viņam ir otrā medaļa Pasaules kausa posmos šosezon, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Drēzdenē no 3. līdz 5. februārim notika šīs sezonas pirmspēdējais Pasaules kausa posms. Katrs sportists varēja slidot divās distancēs no četrām. R.Bērziņš izvēlējās startēt divas reizes 1500 metru distancē – tās bija divas atsevišķas distances ar atšķirīgu dalībnieku sastāvu. Vienā distancē Reinis izcīnīja 9. vietu 50 sportistu konkurencē, bet otrā distancē viņam 3. vieta 52 dalībnieku konkurencē, piekāpjoties tikai sportistiem no Korejas un Nīderlandes.

Šī R.Bērziņam ir otrā medaļa ISU Pasaules kausa posmā – novembrī viņš arī izcīnīja bronzas medaļu 1500 metru distancē. Savukārt janvārī sportists izcīnīja bronzas medaļu Eiropas čempionātā 500 metru distancē.

Šajā nedēļas nogalē, no 10. līdz 12. februārim, Nīderlandes pilsētā Dordrehtā notiks šīs sezonas noslēdzošais Pasaules kausa posms.

Jāatgādina, ka, izvērtējot R.Bērziņa uzrādītos rezultātus 2022. gadā, viņš tika atzīts par Jelgavas 2022. gada labāko sportistu olimpiskajos sporta veidos.