Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Šovasar amatu atstās Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktore

Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē 17. maijā Jelgavas domes deputāti atbalstīja lēmumprojektu no amata atbrīvot ilggadējo profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādes “Jelgavas Specializētā peldēšanas skola” direktori Zelmu Ozoliņu. Par to vēl lems dome 26. maijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība 28. aprīlī saņēma Z.Ozoliņas iesniegumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu. Lēmumprojekts paredz, ka Z.Ozoliņa no amata tiks atbrīvota ar 31. augustu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Pašvaldība izsludinās konkursu uz Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas direktora amata vietu.  

Z.Ozoliņa ir daudzkārtēja Latvijas čempione un rekordiste, bet no 1993. gada vada vienu no lielākajām un panākumiem bagātākajām peldēšanas organizācijām Latvijā – Jelgavas Specializēto peldēšanas skolu. Z.Ozoliņas vadībā tā ilgstoši ir bijusi Latvijas jauno talantu kalve, kurā sagatavoti ne vien virkne Latvijas čempionu un rekordistu, bet arī trīs olimpisko spēļu dalībnieki – Agnese Ozoliņa, Guntars Deičmans un Andrejs Dūda. Kopš 2016. gada nogales Z.Ozoliņa pilda arī Latvijas Peldēšanas federācijas valdes locekļa pienākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Z.Ozoliņa 1998. gadā saņēmusi Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu “Goda zīme”, bet 2018. gadā viņa saņēma valsts augstāko apbalvojumu –  Atzinības krustu par mūža ieguldījumu peldēšanas sporta attīstībā Latvijā.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.