23 pārus pulcē Jelgavas atklātais pludmales volejbola turnīrs

Pasta salas smilšu laukumos vakar izspēlēts pirmais posms Jelgavas atklātajā pludmales volejbola turnīrā. Pasākumu, kā pēdējos gados ierasts, ar pilsētas Sporta servisa centra atbalstu Andreja Jamrovska organizatoriskajā vadībā rīkoja volejbola klubs „Biolars/Olaine/Jelgava”, galvenā tiesneša un daļēji arī informatora postenī šoreiz darbojās LVF pirmās kategorijas tiesnesis Arnis Bergmanis. 

23 dalībnieku pāri neatkarīgi no vecuma un dzimuma spēlēja vienotā sistēmā, jauniešu, sieviešu un jauktajiem pāriem gan seta sākumā piešķirot nolikumā noteiktās punktu priekšrocības. Vispirms notika cīņas apakšgrupās, pēc tam 16 labākās komandas sacentās par vietām un medaļām jau izslēgšanas kārtā. 

Līdz pusfinālam aizcīnījās Rihards Vilmanis/Jānis Gabranovs, kuriem pretī stājās  Sergejs Kozlovs/Elvijs Taujenis, un Niks Freimanis/Toms Tālbergs, kuriem pretiniekos nāca Lauris Svars/Aigars Eglītis. Gana līdzvērtīgā cīņā vietu finālā nopelnīja Rihards/Jānis un Niks/Toms. 

Sīvi aizritēja arī finālmačs, uzvarētāju noskaidrojot tikai trešā seta „pagarinātajā” galotnē, kad ar 21:19 to savā labā izdevās noslēgt Rihardam un Jānim. Trešās vietas diplomi un medaļas pienācās Sergejam ar Elviju, kuri uzvarēja spēlē par bronzu. 

Atklātā turnīra otrs posms paredzēts 28. augustā.

 

Foto: Maija Laizāne

 

Pievieno komentāru

Sports