3x3 basketbolisti iesildās pirms Pasaules tūres

Latvijas 3x3 izlases bāzes komanda pagājušajā nedēļas vidū Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā aizvadīja Vienotās Eiropas līgas 3x3 pirmo posmu, kurā svinēja uzvaru. Jelgavnieks Edgars Krūmiņš šīs sacensības izlaida, jo atlabst no neliela savainojuma un gatavojas Pasaules tūres posmam marta izskaņā.

Uz Krieviju devās kvartets – Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Artūrs Strēlnieks, kurš aizvietoja savainoto E.Krūmiņu. Latvijas 3x3 basketbolisti grupu turnīrā izcīnīja divas uzvaras pār Krievijas komandām “Tri zvezdochk” ar 19:17 un “Skolkovo” ar 21:15. Nākamajā sacensību dienā ceturtdaļfinālā Latvijas basketbolisti ar 20:13 sakāva krievu basketbolistus “Gagarin”, bet pusfinālā tika pieveikta komandas no Maskavas “Cop Moscow” ar 19:17, bet finālā atkārtoti tika sakauts kvartets “Tri zvezdochki” – 21:16.

Eiropas Vienotās līgas 1.posmā startēja 12 vienības no Krievijas, Lietuvas, Holandes, Serbijas, Vācijas un Monako. Sakritības pēc latvieši tikās tikai ar Krievijas kvartetiem.

Tikmēr jelgavnieks Edgars Krūmiņš dziedē pavisam nelielu pēdas savainojumu un trenējas individuāli. Sportists atklāj, ka šobrīd svarīgi ir nepazaudēt fizisko formu un sadziedēt traumu, jo 26., 27.martā Latvijas izlases bāzes komanda plāno piedalīties Pasaules tūres posmā Kataras pilsētā Dohā.

Foto:  fiba.play3x3.com

 

Pievieno komentāru

Sports