Aizvadīts devītais I.Umecka piemiņas kauss regbijā (FOTO)

Sestdien Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā tika izvadīts devītais Igora Umecka piemiņas kauss regbijā - “Mitava Cup 2021”. Godalgas tika sadalītas starp deviņām U-10, U-12 un U-14 komandām.

U-10 un U-12 vecuma komandas spēlēja vienā grupā, un tajā zelta medaļas izcīnīja regbija kluba “Mītava” sportisti. Sudraba un bronzas medaļas tika jauniem censoņiem no “Piekūni / Uguns Lauvas”.

U-14 vecuma grupā startēja piecas komandas, un starp tām izvērtās spraiga cīņa par turnīra godalgām. Pie zelta medaļām tika regbija kluba “Eži” sportisti, kuri uzvarēja visās spēlēs. Jaunieši no “Livonia” piekāpās vienā spēlē un līdz ar to izcīnīja sudraba medaļas.

Jelgavnieku regbija kluba “Mītava” sportisti piedzīvoja divus zaudējumus un turnīrā izcīnīja bronzas medaļas. Sacensībās ceturto vietu ieņēma “RRK/Ovāls”, bet piekto – “Piekūni / Uguns Lauvas”.

Regbija kluba “Mītava” vadītājs Roberts Bondarenko ir ļoti priecīgs, ka šogad izdevās sarīkot devīto piemiņas kausu. Šogad aprit 10 gadi kopš mūžībā aizgājis Igors Umeckis, un viņš cer, ka viņam patiesi izdodas turpināt kluba dibinātāja iesākto darbu.

“Paldies visiem klubiem, kuri šodien ieradās. Man bija patiess prieks, ka bērni šodien guva pozitīvas emocijas. Ceru, ka visiem patika, savukārt mēs jau domājam par nākošo gadu, lai izdarītu vēl labāk,” – tā turnīra noslēgumu komentēja Roberts.

Igors Umeckis - izcils Latvijas regbija spēlētājs, iekļauts trīsdesmit labāko Latviešu regbistu skaitā, spēlējis Padomju Savienības izlasē. Dzimis rīdzinieks, mācījās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, bet karjeras dēļ pārcēlās uz Kijevu, kur pabeidza vietējo sporta augstskolu un spēlēja klubā „Aviators”. Savas karjeras gaitas turpinājis, kā treneris, pārstāvot regbija klubu „Jelgavas Aļņi”. 2011. gadā dibinājis jauniešu regbija klubu „Mītava” kļūstot par šīs biedrības galveno treneri.

Foto: Ruslans Antropovs

Izmantota regbija kluba “Mītava” informācija.

Pievieno komentāru

Sports