Andra Mistera vienību sagaida grūts ceļš uz virsotni

Jelgavnieka Andra Mistera pārstāvētais Spānijas otrās spēcīgākās basketbola līgas (LEB Oro) klubs “Melilla” februāra izskaņā un marta sākumā regulārajā čempionātā aizvadīja divas spēles, kurās tika piedzīvoti zaudējumi. Kļuvis skaidrs, ka komandai būs jāturpina cīņa tā saucamajā “zaudētāju” zarā, taču cīņa par čempionu titulu vēl nav beigusies.

“Pēc regulārā čempionāta mūsu komandai sezona nebūt nebūs noslēgusies. Turpināsim cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs, kur piedalīsies deviņas komandas. Viena spēcīgākā no šīm deviņām iegūs iespēju iekļūt Spānijas otrās līgas čempionāta izslēgšanas turnīrā un iespēju cīnīties par čempionu titulu. Tikmēr četras vājākās vienības būs spiestas pamest otro līgu,” par šī brīža situāciju stāsta A.Misters.

28.februāra spēlē, kurā “Melilla” piedzīvoja zaudējumu ar 77:80 pret “Clinica Sur-Aspasia RVB”. A.Misters spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un nospēlēto 21 minūšu laikā sakrāja 14 punktus (2p. – 1/2, 3p. – 3/7, 1p. – 3/3) izcīnīja trīs atlēcošās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles un spēli noslēdz ar neitrālu +/- koeficientu, kas bija viens no labākajiem komandā.

Savukārt 7.martā “Melilla” ar 66:70 līdzīgā cīņā piekāpās “Iberolica Renovables Ourense”. Spānijas kluba latviešu aizsargs šajā duelī 26 minūtēs izcēlās ar 11 punktu guvumu un trīs izcīnītām bumbām zem groziem.

Līdz ar šo spēli Jelgavas Bērnu un jaunatnes basketbola skolas audzēkņa pārstāvētā komanda Spānijas “LEB Oro” līgā A divīzijā deviņu komandu konkurencē ieņem 8.vietu ar izcīnītām piecām uzvarām un iedzīvotiem 11 zaudējumiem. Turpinājumā “Melilla” sāks cīņu par iekļūšanu čempionāta astoņu labāko komandu pulkā, kur no A un B grupas deviņām vājākajām komandām spēs iekļūt tikai viena.

Pēc aizvadītām 16 spēlēm Andris Misters “LEB Oro” A divīzijā visu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņem 11.vietu ar caurmērā gūtiem 12,19 punktiem.

Jāpiezīmē, ka jelgavnieks arī saņēmis apsveikumus par ģimenes pieaugumu.

Foto: no Andra Mistera “Twitter” konta

Pievieno komentāru

Sports