Ar cīņasspara un veiksmes vēlējumiem uz Tokiju pavada Edgaru Krūmiņu 6

Ar cīņasspara un veiksmes vēlējumiem vakar pie Jelgavas Sporta halles ceļā uz Tokiju tika izvadīts Latvijas 3x3 basketbola izlases dalībnieks Edgars Krūmiņš. „Lai roka droša, punkti krīt un uzvaras nāk!” apliecinot, ka Jelgava lepojas ar savu olimpieti, Edgaram vēlēja pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. „Ko viens nevar, var otrs. Darbs, daudzreiz darīts, meistaru darina. Darbs, daudzreiz darīts, viegls top,”  Sporta servisa centra ceļavārdos šādus tautas jau pārbaudītus padomus savukārt atgādināja iestādes direktora vietniece Maija Actiņa

Sava audzēkņa pirmos soļus basketbola laukumā un jau pirmajā oficiālajā mačā nopelnīto salīdzinājumu ar NBA leģendu Čārlzu Bārkliju atcerējās Edgara pirmais treneris Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolā Pēteris Lagzdiņš un līdz ar rokassppiedienu vēlēja veiksmi Tokijā. Bet BK „Jelgava” galvenais treneris Gatis Justovičs savam kluba biedram un arī ilggadējam 3x3 basketbola komandas partnerim vēlēja augsta līmeņa sportā tik svarīgo veselību, jo veiksme, viņaprāt, neatlaidīgajā cīņā par olimpisko ceļazīmi jau nu gan būtu nopelnīta.

Pie TV ekrāniem īkšķus turēt savā un treneres Maijas Ukstiņas vārdā solīja Tokijas paraolimpisko ceļazīmi izcīnījušais Jelgavas Vieglatlētikas kluba sportists Edgars Bergs. „Lai arī tu mūs tur, Tokijā, neredzēsi, zini: mēs esam aiz tevis, mēs esam aiz visiem mūsu olimpiešiem!” apliecināja M.Actiņa.

Jelgavu Tokijas olimpiskajās spēlēs pārstāvēs E.Krūmiņš, karatists Kalvis Kalniņš un šķēpmetējs Gatis Čakšs, bet paraolimpiskajās spēlēs – E.Bergs  Latvijas 3x3 basketbola izlase ceļā uz Tokiju dosies šodien, bet turnīrs pēc īsas adaptācijas sāksies 24. jūlijā. 

Foto: Maija Laizāne

 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

l un l

Nu bildes resnie un resna un vecais vecis pa vidu...

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.17 22:14

lala

Vecais vecis tā kā žogu izvilkts. Nauda neiet labumā!

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.18 13:33

LUN

Kur ta basketbola nidejs Kaminskis -tam ta patik zimeties blakus Ravinam-laikam sanemies....

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.18 18:07

SP

Nozelojams tas pilsetas mers izskatas pensionars|||||

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.18 20:51

Sports