BK “Jelgava” kausa izcīņā tiksies ar profesionāļiem (FOTO) 2

“Užavas” Latvijas kausa izcīņas turnīrā basketbola klubs “Jelgava” divu spēļu summā ar 170:118 sakāva BK “Ķekava” un iekļuva sacensību trešajā kārtā, kur mūsu basketbolistiem pretim stāsies “Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas klubs BK “Liepāja”.

Jelgavnieki jau abu komandu pirmajā tikšanās reizē bija krietni pārāki un viesos “Ķekavu” pieveica ar 85:54. Arī atbildes mačs nesolījās interesants, jo viesu komanda ieradās tikai astoņu spēlētāju sastāvā. Savukārt Gata Justoviča vadītajai komandai bija labs treniņa mačs, kurā laikā laukumā tika visi pieteikties spēlētāji.

Produktīvi turpina spēlēt Roberts Pāže, kurš bija jelgavnieku rezultatīvākais vīrs, gūstot 20 punktus un izcīnot septiņas bumbas zem groziem. Armanda Seņkāna rēķinā 18 punkti un 11 atlēkušās bumbas, bet “Jelgavas” komandas kapteinis realizēja piecus no septiņiem tālmetieniem un guva 15 punktus.

Patlaban “Užavas” Latvijas kausa 3.kārtas spēļu kalendārs nav publicēts, taču zināms, ka arī šajā kārtā uzvarētājs tiks noteikts divu spēļu summā.


“Užavas” Latvijas kauss basketbolā

Jelgavas sporta halle, 8.oktobris

BK “Jelgava” – BK “Ķekava” 85:64 (18:19, 19:17, 28:5, 20:23)

(Divu spēļu summā – 170:118)

Jelgava: R.Pāže 20p. + 7ab + 4rp + 3pb, A.Seņkāns 18p. + 11ab, J.Bērziņš 15p., U.Feldmanis 11p., A.Ginters 7p. + 9ab + 4rp, K.Neimanis 5p., M.Šteinbergs 3p., V.Miķelsons 3p., A.Justovičs 2p., K.Vējš 1p, S.Fiļipovs, K.Pļavnieks.


1/8 astotdaļfinālu pāri

BK “Jelgava” – BK “Liepāja”

BK “Ogre” – “Gulbene Buki”

“Latvijas Universitāte” – BK “Saldus”

BK “Madona/BJSS” – “Valmiera Glass/VIA”

BK “Līvāni” – BK “Jēkabpils”

“Kandava/Anzāģe” – BK “Ventspils”

Foto: Ruslans Antropovs


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sports