Divi aizsargi un viens “Zemgale/LLU” uzbrucējs iekļauti Latvijas izlasē (papildināts) 4

Divi hokeja komandas “Zemgale/LLU” aizsargi – Ēriks Ševčenko un Harijs Brants, ka arī uzbrucējs Ralfs Jevdokimovs iekļauti Latvijas nacionālā izlasē, kas no 5. līdz 8. novembrim Vācijas pilsētā Krēfeldē piedalīsies "Deutschland Cup" pārbaudes turnīrā.

Abi aizsargi nav pārāk labi pazīstami jelgavniekiem, jo Harijs Brants aizvadījis tikai vienu spēli “Zemgale/LLU” sastāvā, bet Ēriks Ševčenko pievienojās, kad komanda nonāca karantīnā. Brantu Jelgavas hokeja klubam "aizdeva" Kanādas klubs "Acadie-Bathurst Titan", savukārt Ševčenko sezonu sagaidīja bez līguma ar kādu klubu.

Papildināts: Uzbrucējs Ralfs Jevdokimovs komandas sastāvā šosezon aizvadījis sešas spēles, kurās izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un parādīja sevi, kā perspektīvu hokejistu. Ralfam šī būs debija Latvijas nacionālā izlasē, bet viņam ir pieredze spēlējot valsts U-18 un U-20 izlasēs pasaules čempionātos.

Latvijas nacionālā izlase arī šoreiz neiztiks bez "Zemgale/LLU" ekipējuma menedžera Andra Leiša, kuram jau ir pieredze strādājot Pasaules čempionātos.

Kā jau iepriekš informējām, Latvijas nacionālo izlasi pārbaudes turnīrā vadīs “Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols, kurš aizvieto Bobu Hārtliju.

Latvijas nacionālās izlases sastāvā startēs vēl divi jelgavnieki – uzbrucēji Gatis Sprukts (“Olimp/Venta 2002”) un Renārs Krastenbergs (bez kluba).

Komanda uz turnīru dosies trešdien, 4. novembrī un atpakaļ būs pirmdien, 9. novembrī. Katrs komandas dalībnieks veiks divus Covid – 19 testus gan pirms treniņnometnes sākuma, gan pirms izlidošanas uz Vāciju, kā arī divas reizes pēc atgriešanās Latvijā.

Prestižākais Eiropas hokeja pārbaudes turnīrs “Deutschland Cup” šogad norisināsies ar samazinātu komandu skaitu. Covid-19 izplatības dēļ no dalības tajā atteicās Norvēģija, Slovākijas, Šveices un Krievijas izlases, un tāpēc tajā startēs tikai trīs komandas – Vācijas, Vācija U-23 (DEB Top Team Beijing) un Latvijas izlases. Turnīra organizatori uzsver, ka tas ir ļoti svarīgs, jo kalpos, kā izmēģinājums visiem drošības pasākumiem 2021. gada Pasaules čempionātam un 2022. gada Olimpiskajām spēlēm.

Spēles notiks bez skatītājiem, bet visas Latvijas nacionālās izlases tikšanās tiks translētas LTV7.

Latvijas izlases spēļu grafiks pārbaudes turnīrā:

  • 6.novembris 17:50 DEB Top Team Beijing – Latvija;
  • 7.novembris 16:50 Vācija – Latvija;
  • 8. novembris 15:20 Fināls (ja Latvija iekļūs finālā).


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 4

totiķis

Labi,ka tie vismaz cerams nav slimi pagaidām!

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.02 14:02

Penālis

Kaut kāds pilnīgi bezjēdzīgs turnīrelis.

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.02 14:11

arča

Jēdzīga ir jebkura kustība,jebkurš turnīrs, jo vairāk šajā laikā, kad to vispār gandrīz nekur nevar...

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.02 16:44

Didzis

Pareizi.Gaudotājiem viss ir slikti,nav kur likt savu negatīvismu.

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.02 17:42

Sports