FK “Jelgava” dublieri izlaiž divus pretuzbrukumus un piekāpjas “RFS-2” (FOTO)

Dublieru komanda FK “Jelgava-2” savā pirmajā mājas spēlē ar kuplu skatītāju pulku uzņēma viesos FK “RFS-2”. Jelgavnieki otrajā puslaikā izlaida divus ātrus pretuzbrukumus un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2. Iespējams, mūsu futbolistiem pietrūka Latvijas kulta futbolists Aleksandra Cauņas, kurš bija piedalījies čempionāta pirmajā spēlē.

FK “Jelgava-2” sāka dublieru čempionātu 1. jūlijā Skonto stadionā Rīgā, kur tikās ar “Riga FC-2” futbolistiem. Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts bez vārtu guvumiem, bet otrajā rezultātu rīdzinieku labā 73. minūtē atklāja Vladislavs Mihailovs. Komandas treneru korpuss nekavējoties veica nomaiņas, un dublieru sastāvā pēc garas pauzes debitēja Latvijas kulta futbolists Aleksandrs Cauņa. FK “Jelgava-2” spēlētāji cīnījās līdz spēles beigām un jau papildlaikā izcīnīja iespēju sist vienpadsmit metru soda sitienu, kuru precīzi izpildīja Leo Salmiņš, panākot neizšķirtu rezultātu 1:1.

Spēlē pret “RFS-2” jelgavnieki pirmo puslaiku aizvadīja dziļā aizsardzībā un spēles kontrole bija atdota pilnībā rīdzinieku rokās. Viesi astoņpadsmit reizes apdraudēja laukuma saimnieku vārtus, bet, par laimi, -  sita garām vārtiem. FK “Jelgava-2” vien pāris reižu nonāca pie viesu vārtiem, bet īpaši bīstamas situācijas neizveidoja.

Otrajā puslaikā FK “Jelgava-2” spēlētāji mainīja taktiku un pārgāja uzbrukumā, mēģinot lauzt spēles gaitu. Diemžēl piespēļu precizitātes trūkuma dēļ, laukuma saimnieki pie sitieniem vārtu rāmī tā arī nenonāca, lai arī tādi mēģinājumi ir bijuši. Savukārt “RFS-2” Burundi izcelsmes leģionārs Bonfils Caleb Bimenyimana divas reizes spēja aizskriet no jelgavnieku aizsargiem un ieraidīt bumbu vārtos, sagādājot mūsējiem pirmo zaudējumu ar rezultātu 0:2.

Trešās kārtas spēli dublieri aizvadīs izbraukumā 15. jūlijā Ventspilī, kur tiksies ar FK “Ventspils-2”, kuri pirmajā spēlē pārspēja “Spartaks Jūrmala-2” ar rezultātu 2:0, bet otrajā kārtā piekāpās FK “Liepāja-2” ar rezultātu 0:1.

Komandu sastāvi:

FK “Jelgava-2”: Artūrs Štefenhagens (V), Mareks Plonis (Rihards Pauniņš 65'), Jēkabs Šteinburgs (C), Ingus Valters Grinbergs, Leo Salmiņš (Germans Saveļjevs 40'; Raivo Minkevičs 91'), Kevins Cēsnieks, Markuss Kruglaužs, Daniels Kapkovs (Kristers Pantelejevs 79'), Antons Aleksandrs Dresmanis, Emeka Michael Basil (Ričards Jirgensons 65'), Ričards Korzāns (Mareks Rudakovs 79').

FK “RFS-2”: Sergejs Vilkovs (G), Ņikita Ļebedevs, Adama Doumbia (Maksimiliāns Masalovs 67'), Renārs Varslavāns (Andrejs Urbančiks 63'), Marko Regža, Jonas Skinderis, Bimenyimana Bon-Fils Caleb (Artūrs Zustars 91'), Maksims Toņiševs (C)Jēkabs Lagūns, Kirils Protass (Artūrs Zustars 86'), Kirils Lušņickis.