FK “Jelgava” meitenes piekāpjas Latvijas kausa izcīņā (FOTO)

Sieviešu futbola komanda “Jelgava” Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 0:3 (0:2) piekāpās Ķekavas FK “Auda”.

FK “Jelgava” meitenes izrādīja cienīgu pretestību komandai no spēcīgākas līgas, bet viesu futbolistes tomēr spēja ar apsteigšanu pārspēt jelgavnieces un gūt uzvaru, lai turpinātu cīņu nākamajā kārtā. FK “Auda” ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Nikola Brahmane, bet ar vieniem – Madara Ērika Paidere.

FK “Jelgava” sieviešu komandas treneris Aleksejs Osipovs pirms spēles neloloja lielas cerības par tās iznākumu, bet pēc tās atzina, ka jelgavnieces cīnījās godam un parādīja lielisku cīņas sparu pret līmeni spēcīgākām spēlētājām.

Sieviešu futbola komanda “Jelgava” 3. jūlijā aizvadīja savu pirmo čempionāta spēli 1. līgā, kurā ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja SK “Imanta” meitenes. Vienīgos vārtus jelgavnieču labā guva komandas līdere Ketija Daukšte.

Sieviešu futbola komanda “Jelgava” dibināta 2020. gadā, un pandēmijas dēļ nevarēja pilnvērtīgi aizvadīt savu pirmo čempionātu. Neskatoties uz spēļu trūkumu un valstī ieviestajiem ierobežojumiem, futbolistes intensīvi visu laiku trenējas un cer šogad uzrādīt labāku rezultātu. Pagājušā čempionātā Jelgavas meitenes 13 komandu konkurencē ieņēma 11. vietu. 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports