FK “Jelgava” pēcspēles sitienos izstājas no cīņas par Latvijas kausu (FOTO)

Futbola kluba “Jelgava” futbolisti pēcspēles sitienu sērijā piekāpjas FK “Ventspils” ar rezultātu 3:4 un izstājas no “Viensviens” Latvijas kausa izcīņas.

Pirmā puslaika sākumā bumbas kontrole piederēja FK “Ventspils” futbolistiem, kas ļāva viņiem biežāk nonākt pie jelgavnieku vārtiem un izpildīt sitienus, kuru precizitāte nebija labākajā stāvoklī. Ap puslaika 15. minūti viesu spiediens apsīka un pirmo nopietno sitienu uz viesu vārtiem izpildīja FK “Jelgava” pussargs Aleksejs Grjaznovs, bet to spēja notvert ventspilnieku vārtsargs Konstantins Mahnovskis. Līdz puslaika beigām abu komandu futbolisti vairākas reizes raidīja bumbas gar pretinieka vārtiem. Dramatiska situācija pie FK “Jelgava” vārtiem izveidojās puslaika pēdējā minūtē, kad jelgavnieku vārtsargs Vladislavs Kurakins pēc pretinieku brīvsitiena izglāba komandu un tad viesu raidītās bumbas divreiz atsitās pret vārtu stabu.

Otrais puslaiks iesākās pēc līdzīga scenārija – FK “Ventspils” kontrolēja bumbu pirmās divdesmit minūtes un regulāri "apšaudīja" jelgavnieku vārtsarga Vladislava Kurakina sargātos vārtus, kurus viņš teicami aizstāvēja. Puslaika vidū FK “Jelgava” guva iespējas izpildīt vairākus brīvsitienus uz pretinieku vārtiem, bet tiem vai nu pietrūka precizitātes, vai nu arī vārtsargs atradās savā vietā un laupīja jelgavniekiem gūt panākumus spēles pamatlaikā.

Ņemot vērā, ka pamatlaikā vārti netika gūti, abām komandām nācās spēlēt divus papildlaikus pa piecpadsmit minūtēm katrā. Pirmā papildus puslaikā veiksmīgu momentu vairāk bija FK “Ventspils” futbolistiem, bet jelgavnieku vārtsargs Vladislavs Kurakins trīs reizes glāba savu komandu no vārtu zaudējumiem, bet pārējos viesi bumbu raidīja garām vārtiem. Otrajā puslaikā FK “Jelgava” futbolisti spēja lauzt spēles gaitu un panāca iespēju trīs reizes sist brīvsitienus, kurus, diemžēl, nespēja pārvērst gūtos vārtos.

Spēles uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams izpildīt pēcspēles sitienu sēriju, kurā par vieniem gūtiem vārtiem precīzāki bija FK “Ventspils” futbolisti, tādā veidā pārtraucot FK “Jelgava” dalību “Viensviens” Latvijas kausa izcīņā.

Šodienas spēlē noteikti var izteikt uzslavas visiem spēlētājiem, kuri parādīja teicamu sniegumu pret "Optibet" Virslīgas ceturtās vietas īpašnieci FK “Ventspils”, un tāpēc īpaši sāpīgi ir piedzīvot zaudējumu pēcspēles sitienu sērijā. FK “Jelgava” parādīja, ka neskatoties uz smago sezonu un uz šķiršanos ar daudziem vadošiem spēlētājiem, spēj radīt nopietnus draudus nomināli spēcīgākām komandām.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports