FK “Jelgava” prezentē jaunās sezonas virslīgas komandu 3

Futbola klubs “Jelgava” šodien savās biroja telpās Rūpniecības ielā apņēmības pilnā noskaņā iepazīstināja klātesošos interesentus, līdzjutējus un mediju pārstāvjus ar virslīgas komandas sastāvu un jaunajai sezonai izvirzītajiem uzdevumiem.

Kluba prezidents Māris Peilāns atzina, ka finansiāli šis gads nav tik labs, kā varētu vēlēties, taču komandas veidošanas procesā ir gūta pārliecība par spēlētājiem, kas novērtēs arī attieksmi un izaugsmes iespējas “Jelgavas” sastāvā.

Par tām runāja arī galvenais treneris Oļegs Kubarevs, uzsvērdams, ka sastāvs, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, ļoti mainījies, komandas vidējais vecums ir 23 gadi un jaunie spēlētāji šeit sagaida ieguvumus ne tikai naudā, bet arī pašu izaugsmē.

Potenciālu jau apliecinājušas gan pirmssezonas pārbaudes spēles, gan fiziskās sagatavotības un izturības testi, un treneris komandas vārdā solīja strādāt, lai to ik spēlē varētu parādīt arī līdzjutējiem. Par sezonas augstāko mērķi O.Kubarevs nebaidījās nosaukt iekļūšanu Eirokausos. “Centīsimies, lai komanda jūs priecētu un klubs attīstītos!”

23 klātesošajiem futbolistiem svinīgi tika pasniegti spēlētāju krekli. Kā informēja vadība, vēl viens vai divi viņiem varētu pievienoties tuvākajā laikā.

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Valdis

Kāpēc tik skumjas bildes, smaida tikai šefs.

pirms 10 mēnešiem, 2020.03.13 15:44

Sports