FS “Jelgava” sagrauj daugavpiliešus. Vakarā spēle pret “Smilteni”

Jelgavas futbola komanda FS “Jelgava U-18” ar rezultātu 6:1 (4:1) Latvijas jaunatnes čempionāta U-18 “Evelatus” Elites grupā sagrāva Daugavpils komandu FC “Noah Jurmala”.

Šorīt uz FK “Jelgava” treniņbāzes dabīgā laukuma jelgavnieki neatstāja nekādas iespējas viesiem no Daugavpils. Jau trešajā spēles minūtē rezultātu atklāja pussargs Kevins Cēsnieks, un līdz puslaika beigām ar vārtu guvumiem atzīmējās arī Matīss Baškevics, Kristaps Kļaviņš (kuram vēl tikai 15 gadi), Bruno Agnis Čākurs. Puslaika izskaņā viesu rindās goda vārtus iesita Ņikita Gžibovskis – 4:1.

Otrajā puslaikā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Mārcis Peilāns.

Komandas treneru Ervīnu Pērkonu darīja bažīgu tas, ka komandai šovakar pulksten 18 turpat treniņbāzē ir jāaizvada spēle “Optibet” Nākotnes līgā, tiekoties ar FK “Smiltene/BJSS”. Vietējie futbola pazinēji gan domā, ka trenera “armija” ar uzdevumu tiks galā sekmīgi.

“Evelatus” U-18 Elites grupas turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1

FS Jelgava

5

15

2

BFC Daugavpils

3

9

3

Riga FC Academy

4

7

4

Liepājas FS

3

7

5

RFS

3

6

6

FS Metta

3

4

7

FA Ventspils

4

4

8

JFC Riga

4

4

9

FK Tukums 2000/TSS

4

3

10

JDFS Alberts

4

2

11

Rēzekne

3

1

12

FC Noah Jurmala

4

0

 

Konteksts

Futbola skolas “Jelgava” astoņpadsmit gadus nesasniegušie spēlētāji kopumā spēlē trīs komandās – “FS Jelgava U-18” Latvijas U-18 vecuma Elites grupas čempionātā, “FS Jelgava/Albatroz SC” Nākotnes līgā un “FS Jelgava/Albatroz SC-2” Latvijas 3. līgā, kurā gan nepretendē uz medaļu iegūšanu, bet izmanto to futbolistu spēļu prakses uzturēšanai.

 Futbola skola “Jelgava” plāno šo komandu izvest caur visām valsts līgām, lai perspektīvā startētu "Optibet" Virslīgā.

 

Foto: Ruslans Antropovs/no arhīva

Pievieno komentāru

Sports