FS “Jelgava” U-18 izvirzās Elites grupas vadībā (FOTO)

Futbola skolas “Jelgava” U-18 vecuma futbolisti trešdien ar rezultātu 2:0 (0:0) pieveica vienaudžus no “RFS” komandas un izvirzījās Elites grupas čempionāta vadībā.

Jelgavas jaunieši, kuru vecums vēl nav sasniedzis astoņpadsmit gadus, FK “Jelgava” treniņbāzē tikās ar vienu no spēcīgākām čempionāta komandām “RFS”, kuru trenera amatā vada Latvijas pazīstamākie futbolisti – Aleksandrs Koļinko un Mihails Zemļinskis.

No pirmām spēles minūtēm “FS Jelgava U-18” pārņēma bumbas kontroli savās rokās, kas deva viņiem iespējas apdraudēt rīdzinieku vārtus. Vairāk nekā 20 reizes jelgavnieki bija tuvu vārtu guvumam, bet visu laiku nedaudz pietrūka precizitātes. Danila Patejčuks bija vistuvāk rezultāta atklāšanai, bet ar galvu raidītā bumba trāpīja vārtu pārliktnī.

Otrais puslaiks sākās nedaudz haotiski. “RFS” futbolisti steidzās lauzt spēles gaitu, bet jelgavnieki atvairīt to uzbrukumus. Uz puslaika vidu “FS Jelgava U-18” spēja izlīdzināt bumbas kontroles apjomu un tas nesa panākumu. Pēc stūra sitiena izspēlēs uzbrucējs Rihards Bečers ar galvu ieraidīja bumbu pretinieku vārtos – 1:0. Trīspadsmit minūtes vēlāk pēc kārtējā stūra sitiena aizsargs Daniels Grauds lielā spēlētāju burzmā raidīja bumbu vārtos un panāca uzvaras rezultātu 2:0.

“FS Jelgava U-18” šī bija ceturtā spēle Latvijas čempionāta U-18 jauniešu Elites grupā un visās jelgavnieki izcīnīja uzvaras, kas ļāva komandai ar 12 punktiem pārņemt vadību turnīra tabulā.

Iepriekšējo spēļu rezultāti

“FS Jelgava U-18” (Šitjakovs, Čākurs) 2:0 FA “Ventspils”

“FS Jelgava U-18” (Bečers, Patijčuks, Žihs) 3:2 FS “Metta”

“FS Jelgava U-18” (Čākurs, Bečers, Patijčuks) 3:2 “Riga FC Academy” 

Turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1

FS Jelgava

4

12

2

BFC Daugavpils

3

9

3

Riga FC Academy

4

7

4

Liepājas FS

3

7

5

RFS

3

6

6

FS Metta

3

4

7

JFC Riga

4

4

8

FK Tukums 2000/TSS

4

3

9

JDFS Alberts

3

2

10

FA Ventspils

3

1

11

Rēzekne

3

1

12

FC Noah Jurmala

3

0

 

Nākamās spēles

04. augusts 11:00 Jūrmala pret “FC Noah Jurmala”

11. augusts 18:00 Jelgavā pret “Liepājas FS”

18. augusts 18:00 Rīgā pret “JFC Riga”

Konteksts 

Futbola skolas “Jelgava” astoņpadsmit gadus nesasniegušie spēlētāji kopumā spēlē trīs komandās – “FS Jelgava U-18” Latvijas U-18 vecuma Elites grupas čempionātā, “FS Jelgava/Albatroz SC” Nākotnes līgā un “FS Jelgava/Albatroz SC-2” Latvijas 3. līgā, kurā gan nepretendē uz medaļu iegūšanu, bet izmanto to futbolistu spēļu prakses uzturēšanai.

Futbola skola “Jelgava” plāno šo komandu izvest caur visām valsts līgām, lai perspektīvā startētu "Optibet" Virslīgā.

Foro: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports