Futbola skola “Jelgava” aicina uz talku, lai sakoptu sporta bāzi

Lai sakoptu futbola skolas “Jelgava” sporta bāzi un uzturētu to ilgstoši kārtīgu un tīru, 24. aprīlī tiek organizēta talka. No pulksten deviņiem rītā treneri un personāls sakops sporta bāzes teritoriju – garderobes, laukumu, tribīnes. Savukārt futbolistu ģimenes un aktīvisti ir aicināti sakopt bāzes apkārtni, savas mājsaimniecības un Jelgavas pilsētas teritoriju. Talkošanas laiks tiks precizēts, informē Futbola skola “Jelgava”..

Tāpat ikviens aicināts arī iemūžināt padarīto bilžu un video veidā, nosūtot tos treneriem un futbola skolas “Jelgava” sociālo tīklu lapām (https://www.facebook.com/FSJelgava un https://www.instagram.com/futbolaskolajelgava/). Talkotājiem būs iespēja iegūt balvas no atbalstītājiem. 

Ik gadu teritorijas visā Latvijā tiek sakoptas Lielās talkas laikā, kolektīvi savācot un izmetot atkritumus. Šī gada vadmotīvs ir: “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”, simbolizējot aicinājumu Covid-19 vīrusa pandēmijas laikā talkot ģimenes lokā vai individuāli. Arī futbola skola “Jelgava” aicina ievērot epidemioloģiskās prasības un, izvēloties sakopt Jelgavas futbola sporta bāzes apkārtni Kārklu ielā 6, salasīt atkritumus ārpus žoga. 

Talkotājiem līdzi jāņem cimdi, ērts apģērbs un maisi. Talkotāji aicināti ierasties futbola skolas “Jelgava” atribūtikā (jaka, krekls, bikses, cepure, šalle u.c.). 

Nāc talkot Jelgavā un piesaki savu dalību reģistrācijas anketā: https://forms.gle/4PiVX6Gvee8puPqd6

Aktuālā informācija par talku tiks publicēta “Facebook” lapā “FK Jelgava futbola skola”.

 

Foto: Facebook

Pievieno komentāru

Sports