Iedzīvotāji valsts svētkos aicināti piedalīties sportiskajā izaicinājumā "Brīvības skrējiens"

Turpinot šogad iesāktās kopā skriešanas tradīcijas, jauniešu ielu sporta kustība "Ghetto Games" aicina svinēt Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienu, piedaloties sportiskā izaicinājumā "Brīvības skrējiens", informēja akcijas rīkotāji.

Izaicinājums "Brīvības skrējiens" ir aicinājums sabiedrībai attīstīt un veicināt savu fizisko labsajūtu, radot kopības sajūtu un iegūstot pozitīvas emocijas, kopīgi piedaloties "Ghetto Games" skrējienā. 

Skrējiens sāksies šodien, pulksten 10, visiem vienā laikā, bet katram izvēloties sev tīkamāko starta vietu un maršrutu. Dalībnieki var izvēlēties sev piemērotāko distanci - 3, 5, 10, 15, 21 vai  42 kilometri un katram sev tīkamāko starta vietu un maršrutu (tostarp skrejceliņu). Ja dalībnieks nevar sākt skrējienu pulksten 10, sev tīkamāko starta laiku var izvēlēties arī visas dienas garumā, ievērojot visus valstī izsludinātos ierobežojumus. Dalība akcijā ir bez maksas.

Runājot par dalībnieku iesaisti pasākuma norisē, organizatori uzsver, ka pieteikšanās noris aktīvi, sekmējot daudzveidīgu dalībnieku atsaucību no visas Latvijas dažāda vecuma kategorijās. Dalībnieki aicināti reģistrēties, sekojot saitei ej.uz/briivibasskrejiens. Vairāk informācijas www.ghetto.lv

Valsts svētkiem par godu skrējieni tiek rīkoti ne vien valsts, bet arī pilsētas līmenī. 11. novembrī tika dots starts Jelgavas skrējienam, kurā līdz pat novembra beigām aicināti piedalīties kā pilsētas sporta skolu un klubu audzēkņi un dalībnieki, tā ikviens jelgavnieks. Kā informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē "Sporta servisa centrs", skrējiens tiek simboliski saistīts ar skaitli 1836 – Latvijas valsts robežas garumu kilometros un dalībnieku skaitu, kuru organizatori cer ar šo izaicinājumu piesaistīt.

Foto: "Ghetto Games"Pievieno komentāru

Sports