Jaunākie JLSS hokejisti uzsākuši savu pirmo sezonu

Latvijas bērnu un jauniešu hokeja čempionātu (LBJČH) uzsākušas divas Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) komandas, kurās spēlē hokejisti līdz deviņu gadu vecumam (U-9). Savā pirmajā hokejistu karjeras sezonā jelgavnieki paspējuši izbaudīt gan uzvaras priekus, gan zaudējumu rūgto garšu.

Vecumā līdz deviņiem gadiem savu pirmo hokejista karjeras sezonu uzsākuši 27 puiši un viena meitene, kuri ir sadalīti divās komandās – “JLSS U9 A” un “JLSS U9 B”, kas startē atbilstoša līmeņa grupās. Bērniem čempionāts vairāk domāts, lai attīstītu viņu individuālās spējas, gan komandas gars un mazāks tendēts uz godalgoto vietu iegūšanu. Neskatoties uz to, kaislības uz laukuma ir tādas pašas, kā pieaugušo hokejā un katrs spēlētājs vēlas, lai viņa komandu uzvarētu.

A grupā LBJČH čempionātā piedalās 11 komandas no visas Latvijas, un tās parasti brīvdienās sabrauc kādā no ledus hallēm, kur aizvada divas vai trīs spēles uz mazā laukum un ar atviegloto ripu, kas ir zilā krāsā. “JLSS U9 A” jau paspēja nospēlēt sešas spēles, kurās izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja piecus zaudējumus. Ar trim izcīnītiem punktiem komanda ieņem astoto pozīciju.

B grupas komandā - “JLSS U9 B”, startē piecpadsmit spēlētāji, un viņi paspēja aizvadīt četras spēles, kurās svinēja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. Nopelnītie deviņi punkti ļauj komandai ieņemt sesto vietu piecpadsmit komandu konkurencē.

Foto: Ruslans Antropovs / JLSS

Pievieno komentāru

Sports