“Jelgava/Albatroz” par Latvijas kausu cīnīsies Jāņa Lūša stadionā

Jelgavas Nākotnes līgas komanda “FS Jelgava/Albatroz SC” sestdien, pulksten 19 Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā Latvijas kausa izcīņas otrā posmā tiksies ar FK “Karosta”.

Jelgavas spēcīgākā futbola komanda “FS Jelgava/Albatroz SC” Latvijas kausa izcīņas otrajā posmā tiksies ar vienu no 2. līgas spēcīgākām komandām – FK “Karosta” (Liepāja). 

Pagājušā sezonā abas komandas spēlēja 2. līgā un saīsinātā čempionātā tikās vienu reizi un tajā ar rezultātu 4:0 (0:0) uzvaru izcīnīja jelgavnieki.

“FS Jelgava/Albatroz SC” šosezon spēlē spēcīgākā līgā, bet komandas sastāvs pārsvarā ir palicis bez izmaiņām. Liepājnieku rindas arī nav īpaši mainījušās un spēles iznākumu noteiks tas, kā komandas gatavojušās sezonai un kādi spēlētāji varēs atbraukt no Liepājas. Uz jelgavnieku sniegumu var iedarboties dalība Latvijas U-18 čempionāta Elites grupā, kuras pēdējā spēle tika aizvadīta trešdien.

Šo Latvijas kausa izcīņas spēli skatītāji varēs vērot no Jāņa Lūša stadiona tribīnēm, tikai pie ieejas būs jāuzrāda drukāts vai elektronisks Covid-19 sertifikāts. Bērni līdz 12 gadu vecumam varēs nākt kopā ar vecākiem, kuri varēs uzrādīt augstāk minēto dokumentu.

Konteksts

“FS Jelgava/Albatroz SC” komanda 2020. gadā tika izveidota apvienojot futbola skolas “Jelgava” U-18 vecuma jauniešu vienību un Rīgas “Albatroz” SC, lai varētu piedalīties Latvijas futbola 2. līgā. No Rīgas komandas sastāva tika iekļauti tikai divi spēlētāji, bet komandas kodols veidots no Jelgavas jauniešiem.

2020. gada sezonā komanda pārliecinoši uzvarēja Latvijas 2. līgā un nopelnīja tiesības startēt 1. līgā, kura pēc sponsora atrašanas tika pārdēvēta par “Optibet” Nākotnes līgu.

Futbola skola “Jelgava” plāno šo komandu izvest caur visām valsts līgām, lai perspektīvā startētu "Optibet" Virslīgā.  

“FS Jelgava/Albatroz SC” šobrīd ir spēcīgākā Jelgavas futbola vienība kopš 2021. gada februārī savu pastāvēšanu izbeidza Virslīgas komanda FK “Jelgava”.

Futbola skola “Jelgava” futbolisti spēlē vēl divās komandās – Latvijas U-18 vecuma Elites grupas čempionātā un Latvijas 3. līgā, kurā gan nepretendē uz medaļu iegūšanu, bet izmanto to futbolistu spēļu prakses uzturēšanai.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports