“Jelgava-BJSS” noslēdz regulāro čempionātu ar pārliecinošu uzvaru

7.aprīlī “Douglas” Latvijas Sieviešu basketbola līgas regulāro čempionātu noslēdza “Jelgava-BJSS” dāmu komanda, kas ar 73:43 apspēlēja BK “Ogre – BS Ogre” vienību. Jelgavas basketbolistes sagaida grūtas cīņas izslēgšanas turnīrā.

Spēles viešņas izvirzījās vadībā spēles sākumā 5:3 un 6:5, taču tad iniciatīvu savās rokās pārņēma Harija Zelča vadītās jelgavnieces un līdz ar katru ceturtdaļu strauji palielināja pārsvara, gala rezultātā izcīnot pārliecinošāko uzvaru šajā sezonā. Turklāt “Jelgava-BJSS” šī bija arī sezonas otra rezultatīvākā spēle, gūstot 73 punktus.

Šoreiz gan spēles laiks, gan punktu raža līdzīgi izdalījusies uz visām spēlētājām. Desmit vai vairāk punktus guva četras basketbolistes, bet rezultatīvākā ar 15 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm bija Enija Ķīvīte. Sezonas rezultatīvākais sniegums Lindai Čeverei, kuras rēķinā 13 punkti, bet Laura Zambrāne un Sindija Smirnova izcēlās pa desmit punktiem. Sezonas rezultatīvākais mačs arī Loretai Beitānei, kas nepilnās 25 minūtēs guva deviņus punktus.

“Jelgava-BJSS” vienību 17.aprīlī sagaida “mazā” ceturtdaļfināla cīņa ar “Douglas” Latvijas Sieviešu basketbola līgas A grupas 5.vietas īpašnieci BJBS “Rīga/Juniores”, kuru rindas lielākoties pārstāv 18 – 19 gadus vecas spēlētājas, kuras regulāri savas karjeras laikā pārstāvējušas dažāda vecuma Latvijas jauniešu izlašu komandas. Pretinieces cīņās ved basketbola speciālists Ainārs Čukste, kurš savas karjeras laikā strādājis arī ar sieviešu pieaugušo Latvijas valstvienību.

Līgas mazajā ceturtdaļfinālā savā starpā vienā pārī tiksies BK “Jelgava-BJSS” un BJBS “Rīga/Juniores”, bet otrā pārī “Rīgas Stradiņa universitāte” pret “Daugavpils universitāti”. Abas spēles paredzētas 17.aprīlī Jelgavas sporta hallē. Abas universitāšu komandas savā starpā tiksies pulksten 16, bet mūsu dāmā spēles plānota pulksten 19.

Tikai viena no šīm četrām vienībām iekļūs līgas pusfinālā, kur jau savas pretinieces gaida varenais “TTT Rīga” klubs, bet otrajā pusfināla pārī spēkiem mērosies “Latvijas Universitāte” pret “Liepāja/LSSS”.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Sports