“Jelgava/LLU” izmanto plašu rotāciju un izcīna uzvaru Bauskā 4

Sešpadsmito uzvaru Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionātā izcīnījusi “Jelgava/LLU”. Komandas galvenais treneris Gatis Justovičs plaši rotēja ar pieejamo sastāvu un izcīnīja uzvaru ar 80:75.

Jelgavnieki izbraukuma spēlē uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (48:45), taču šajā spēlē mazāk veicās ar metieniem no tālās distances, realizējot tikai deviņus no 42 tālmetieniem. Un lai gan spēles gaitā iespēja laukumā tika dota visiem 12 basketbolistiem, lai pieredzi uzkrātu tālākie rezervisti, jelgavnieki arī nekrita panikā, kad bija nonākuši iedzinēju lomā ar 12 punktu deficītu. “Jelgava/LLU” spēlētāji bija izteikti pārāki statistikas kategorijā “punkti ar atkārotu uzbrukumu”, gūstot šādi 23 punktus pret baušķenieku sešiem. Turklāt “Bauskas BJSS/SC Mēmele” spēlētāji pēc jelgavnieku kļūdām spēja gūt tikai deviņus punktus, bet “Jelgava/LLU” vīri pēc pretinieku 23 kļūdām spēja gūt 21 punktu.

Lielākais uzvaras kaldinātājs punktu izteiksmē spēlē pret Bauskas vienību bija Andris Justovičs, kurš guva 19 punktus. Tikmēr Armands Seņkāns guva 18 punktus un izcīnīja 15 bumbas zem groziem. Komandas kapteinis Jānis Bērziņš izcēlās ar 15 punktiem, bet Toma Bitīša rēķinā 14 punkti un sešām atlēkušajām bumbām. Savu debiju LBL2 čempionātā piedzīvoja arī Jelgavas BJSS audzēknis 18 gadus vecais saspēles vadītājs Roberts Grīnbergs, kurš laukumā aizvadīja nepilnas divas minūtes.

LBL2 regulārajā čempionātā “Jelgava/LLU” vienībai atlikusi viena spēle, kas paredzēta 6.martā pret “Ventspils augstskolu”. Mačs norisināsies Jelgavas sporta hallē. Tā sākums pulksten 20.

LBL2

SC “Mēmele”, 27.februāris

“Bauskas BJSS/SC Mēmele” – “Jelgava/LLU” 75:80 (18:19, 24:22, 15:10, 18:29)

Jelgava: A.Justovičs 19p., A.Seņkāns 18p. + 15ab, J.Bērziņš 15p., T.Bitītis 14p. + 6ab, K.Neimanis 7p. + 4pb, K.Krūmiņš 2p, A.Ganuļevičs 2p., R.Enģelis 2p., V.Miķelsons, R.Grīnbergs, E.Satovskis, ĢPommers.

Komentāri 4

Dinārs Abdul****pisnevskis

Ļoti plaša rotācija...Pamata veči katrs pa 30 minūtēm. Soliņa sildītājiem kopā 10 minūtes...

pirms 4 mēnešiem, 2020.02.29 20:22

umņiks

rotācija un nospēlēto minūšu skaits ir divas dažādas lietas tu apāci

pirms 4 mēnešiem, 2020.03.02 07:57

Dinars

Protams, ka nav. Tava gadijuma rotacija ir tas process, kad zem nabas kaut kas karajas. Basketbola svarigas ir minutes. Raustit speletajus pa 20 sekundem un lielities, ka visi tikusi laikuma ir tumsoniba.

pirms 4 mēnešiem, 2020.03.02 09:33