Jelgavā notiks vērienīgas 3x3 basketbola sacensības

Kā ierasts augusta izskaņā Jelgavā svin Piena, maizes un medus svētkus. Šajos svētkos kā tradīcija bijusi 3x3 basketbola turnīrs, kas plānots arī šogad, turklāt paralēli amatieru un jauniešu sacensībām norisināsies profesionālās Latvijas 3x3 basketbola līgas “TOP GUN” atlases posms.

Kā vēsta BK “Jelgava” mājas lapa, tad arī šogad sacensībām varēs pieteikties gan uz vietas, sākot no pulksten 10, kā arī “play.fiba3x3.com” mājas lapā elektroniski jau iepriekš. Sacensības plānotas Pilssalas ielā 1, jeb Pasta salas stāvlaukumā.

Latvijas 3x3 Basketbola līgas turnīru seriāls notiek no jūlija un risināsies līdz 2021.gada maijam. Paredzēti 6 atlases posmi. Pirmajā posmā pirms nedēļas Ventspilī uzvarēja BK “Saldus”, bet otro vietu izcīnīja BK “Jelgava”. Otrajā posmā Saldū triumfēja zem BK “Ķekava” karoga spēlējušie Latvijas izlases vīri, kuri finālā pārspēja mājiniekus. Saukārt trešajā posmā Rēzeknē uzvarēja Madonas kvartets. Vēl paredzēti kvalifikācijas posmi Liepājā (15. un 16. augustā), Ogrē (22.,23. augustā) un Jelgavā (29.,30. augustā), kā arī astoņi pamatturnīra posmi un finālposms.

Spēles tiešraidē var redzēt LBS “YouTube” kanālā. Spēļu kalendāram rezultātiem var sekot FIBA 3x3 portālā.

Finālturnīrā tiks izspēlēts Latvijas čempionu tituls, apmaksāts brauciens uz starptautisku FIBA 3x3 turnīru un tehniskā finansējuma balva, ko komanda varēs izmantot starptautiskajiem braucieniem. Finālturnīra laikā tiks noskaidrots labākais tālmetienu izpildītājs un izmanīgākais spēlētājs.