Jelgavas atklātajā „bīča” čempionātā uzvar mājinieki (FOTO)

Pulcējot 16 dalībnieku pārus, šodien Pasta salas smilšu laukumos izspēlēts Jelgavas atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Uzvaru svinēja jelgavnieki Daniels Ribalko un Igors Ulanovs.

Turnīrs sākās četrās apakšgrupās, kur komandas katra ar katru izspēlēja pa vienam 21 punkta setam, pēc tam grupā ieņemtā vieta jau noteica pretiniekus izslēgšanas kārtā. Tā tāpat noritēja līdz viena seta uzvarai, bet spēlēs par medaļām jau bija nepieciešami divi 15 punktu seti.

Kopumā līdzīgu spēku konkurencē līdz pusfinālam aizcīnījās jelgavnieki D.Ribalko un I.Ulanovs, kuriem pretī nāca Vadims Sņegovs  un Jānis Stepanovs no Balviem, bet otrajā duelī tikās dobelnieki Edgars Rotbergs un Renārs Šulcs pret limbažniekiem Dāvi Pīlāgu un Ņikitu Bohanu. Finālā iekļuva Daniels/Igors un Edgars/Renārs. Abas komandas jau bija tikušās apakšgrupas spēlē, un, līdzīgi kā iepriekš, uzvaru svinēja Daniels ar Igoru, nopelnot arī zelta medaļas. Bronzas mačā savukārt pārāki izrādījās dobelnieki.

Kā pastāsta čempioni, abu sportiskās intereses aizsākušās Jelgavas 5. vidusskolā, kuru Igors jau absolvējis, bet Daniels to gatavojas izdarīt šogad. Igoram ir klasiskā volejbola pieredze Jelgavas novada Sporta centra komandā, Daniels iesaistījies treniņos Mārupes Sporta centrā, bet pludmales volejbolu abi šovasar nākuši spēlēt uz Pasta salu.

Foto: Ruslans Antropovs un Maija Laizāne

 

Pievieno komentāru

Sports