"Jelgavas" futbola klubā pēc Covid-19 konstatēšanas gandrīz visa komanda atrodas pašizolācijā 5

Viens no futbola kluba "Jelgava" spēlētājiem inficējies ar Covid-19, bet vēl 18 komandas spēlētājiem un diviem treneriem piešķirts kontaktpersonu statuss, informē vienība.

Pēc Slimību profilakses un kontroles centra (SKPC) lēmuma komanda devusies karantīnā līdz 2.decembrim.

Tas nozīmē, ka "Jelgavai" nav iespējas piedalīties 26. un 29.novembrī paredzētajās virslīgas čempionāta spēlēs ar Jūrmalas "Spartaka" un "Liepājas" vienībām.

Zemgales komanda šobrīd turnīra tabulā ieņem septīto vietu un tikai teorētiski var atkāpties uz devīto pozīciju, kas liktu piedalīties pārspēlēs par vietas saglabāšanu virslīgā.

Jau ziņots, ka Covid-19 uzliesmojums tika konstatēts futbola klubā "Riga", kur ar Covid-19 inficējušās 29 personas. Par trim saslimušajiem šonedēļ ziņoja arī RFS vienība, no kuras daži futbolisti bija kontaktpersonas "Riga" spēlētājiem.

Biedrības "Latvijas Futbola virslīga" sapulcē pagājušajā piektdienā ar balsu vairākumu tika pieņemts lēmums atbalstīt priekšlikumu neturpināt "Optibet" Latvijas futbola virslīgas sezonu sarežģītās Covid-19 situācijas dēļ, taču pirmdien Latvijas Futbola federācija šo priekšlikumu nepieņēma.

Virslīgas paziņojumā bija uzsvērts, ka Covid-19 saslimstības rādītāji Latvijā turpina palielināties, bet pirmie inficētie tika noteikti arī Latvijas nacionālajā futbola izlasē, kur kandidātu lokā bija 19 virslīgas spēlētāji.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vektors

Halle jau vispar nekas netiek ieverots sakot ar darbiniekiem .trenazieru zali-gerbtuvem un t.t.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.23 21:16

tr.z

sporta halle vis pasplusma-visi nak un iet ka patik-bezkontrole

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.24 16:56

Sports