Jelgavas novada čempioni pludmales volejbolā – Valgundes kungi un Elejas dāmas (FOTO)

Izglītības, kultūras un sporta centra „Avoti” smilšu laukumos Valgundē aizvadīts Jelgavas novada čempionāts pludmales volejbolā. No četrām vīru komandām spēcīgākais finālmačā izrādījās mājinieku duets Arnis Bergmanis/Elvijs Taujenis (ar Gunāru Siliņu rezervē), kas pārspēja elejniekus tēvu un dēlu Jāni un  Elgaru Rihardus. Trešo vietu savukārt izcīnīja  sesavnieku trijotne – Andis Ruskis, Niks Bendrups un Edžus Strods.

Sievietēm piecu komandu konkurencē pie zelta medaļām tika elejnieces Līga Plāte un Ilona Cehanoviča, finālspēlē atstājot otrajā vietā pamatturnīra līderes platonieces Janu Leiti un Lieni Roziņu. Trešo vietu ieņēma jauno valgundnieču komanda ar novada Sporta centra volejbolistēm Justīni Vaivodi, Dārtu Meisteri un cīkstoni Diānu Maļavko sastāvā. „Man patīk volejbols, un, kad vien no cīņas treniņiem esmu brīva, tad labprāt to uzspēlēju,” teic šāgada Latvijas junioru čempione brīvajā cīņā Diāna.

Novada čempionātā Valgundē vispirms komandas spēlēja katra ar katru pamatturnīrā, bet pēc tam jau par medaļām izslēgšanas kārtā.

 

Foto: Ruslans Antropovs 

Pievieno komentāru

Sports