Jelgavas sporta skolu audzēkņus šajā mācību gadā atbrīvo no dalības maksas

Jelgavas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžu audzēkņi tiks atbrīvoti no dalības maksas līdz 31.augustam, ceturtdien lēmusi pilsētas dome.

Sporta skolu audzēkņi jau bija atbrīvoti no dalības maksas ārkārtējās situācijas laikā. Ārkārtējā situācija aprīļa sākuma pagarināta netika, bet epidemioloģiskās drošības prasības un ierobežojumi sportā un izglītībā joprojām ir spēkā.

Līdz ar to domes sēdē tika nolemts pagarināt periodu, par kuru sporta skolu audzēkņiem nebūs jāmaksā dalības maksa, veicot grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos "Dalības maksa par izglītības ieguvi Jelgavas pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs".

Jelgavas pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestāžu audzēkņi, kuri deklarēti pilsētas administratīvajā teritorijā, no dalības maksas tiks atbrīvoti automātiski. Savukārt, lai atvieglojumus saņemtu audzēkņi, kuri deklarēti ārpus Jelgavas, viņu vecākiem jāvēršas attiecīgajā sporta skolā ar iesniegumu.

Dalības maksas atvieglojumi attiecināmi uz Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas, Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Sports