Jelgavnieces Latvijas čempionāta finālsēriju sāk ar uzvaru (FOTO)

Latvijas sieviešu volejbola čempionāta finālsērijā, kur tiekas VK „Jelgava” un „RVS/LU”, pirmo uzvaru šodien Jelgavas Sporta hallē guva mājinieces.

Trenera Alda Bērziņa laukumā sūtītais pamatsastāvs (Līga Plāte, Inese Jursone, Liene Šimkuse, Līva Sola, Sanda Ragozina, Ilona Cehanoviča un libero pozīcijā Madara Nemme) spēli sāka apņēmīgi, ātri vien nonākot četru punktu vadībā un turpmāk to palielinot līdz uzvarošam 25:15. Lielu lomu spēlēja jelgavnieču rezultatīvais bloks – no kopumā 11 ar punktu noslēgtām bloka epizodēm septiņas tika realizētas tieši pirmajā setā, jūtami iedragājot viešņu pārliecību arī turpmākajos centienos.

Otro setu nedaudz veiksmīgāk iesāka rīdzinieces, vidusdaļa aizritēja punkts punktā, pēc 14:14 mūsējās ņēma virsroku, bet galotnē pretinieces atkal pietuvojās. Pēc 23:23 no 2. līnijas veiksmīgi uzbruka I.Jursone, bet setu, acīgi nolūkojot „tukšu vietu” sāncenšu laukumā, noslēdza L.Šimkuse (25:23).

No „trešā seta sindroma” gan mājinieces neizglābās, lai arī gluži bez cīņas to neatdeva. Pēc 1:7, 8:17 un 10:20 ar četru un pēc tam piecu punktu izrāvieniem izdevās atgriezties spēlē, noslēgt setu ar 20:25 un ar atgūto ticību saviem spēkiem līdz 25:17 aizvadīt arī ceturto.

Statistikā 16 punktu L.Šimkusei, 14 Līgai Plātei, 10 Inesei Jursonei, pa astoņiem L.Solai un S.Ragozinai, četras epizodes, tostarp divas blokā, rezultatīvi noslēdza I.Cehanoviča. 

Sērijas nākamā spēle 10. aprīlī „RVS/LU” laukumā Rīgā, uz kurieni varēs doties ar vienu uzvaru „kabatā”.

Foto: Ruslans Antropovs     

 

Pievieno komentāru

Sports