Jelgavniekiem labi panākumi Latvijas meistarsacīkstēs džudo cīņā

Pēc gandrīz gadu ilga pārtraukuma 25.septembrī džudisti satikās uz tatami pirmajās oficiālajās sacensībās - Atklātais kauss komandām džudo cīņā jauniešiem U-14/U-16/U-21 vecuma grupām, kuras bija veltītas Ērika Lieknas piemiņai. Ēriks Liekna bija viens no džudo pamatlicējiem Latvijā un viens no pirmajiem treneriem mūsu valstī, tāpēc ik gadu notiek Latvijas meistarsacīkstes viņa vārda piemiņai. 

Šogad sacensības notika Latvijas Jaunatnes Džudo Akadēmijas centrā, Rīgā, kur kopā piedalījās 125 džudisti no 21 kluba.

Jelgavas Bērnu un Jauniešu Sporta skolu pārstāvēja džudo kluba “KIN” 12 sportisti, informē džzudo klubs. Četras cīņas par iekļūšanu finālā, sešas cīņas par bronzu,  (turklāt trīs cīņas notika vienlaikus, liedzot trenerei atrasties klāt un atbalstīt katru cīnītāju), no kurām četras uzvarētas. Džudo klubs “KIN” atveda mājās 6 medaļas.

“Patīkami pārsteidza 2010.gadā dzimušie sportisti. Aleksandrs Tuuļs un Viļens Vladimirovs veiksmīgi pielietoja jaunus iemācītus paņēmienus, kas palīdzēja viņiem vinnēt, tagad mērķis noturēties uz šī augstā līmeņa. 2009.gada dzimuši sportisti – divi savas svara kategorijas līderi neparādīja neko no tā ko māk, bet Aleksandrs Kabacijs iepriecināja ar savu cīņu. Maziem soļiem viņš iet uz priekšu. Četri 2008.gadā dzimušie sportisti izcīnīja četras medaļas, kas ir  ļoti labs rezultāts un atvadas no U-14 vecuma kategorijas,” stāsta kluba trenere Marina Mazure .

Tātad rezultāti ir sekojoši:

Sudraba medaļas izcīnīja Sofija Losāne +57kg un Viļens Vladimirovs -66kg

Bronzas medaļas izcīnīja Aleksandrs Tuuļs -32kg, Deniss Britikovs -46kg, Davids Kungurcevs -60kg un Kirils Bondarevs -50kg.

5.vietās ir Aleksandrs Kabacijs -42kg, Dmitrijs Žukausks +66kg, Raimonds Grigorjevs U-21 -73kg.

7.vietās ir Arnolds Losāns -66kg un Ilja Bondarenko -32kg.

Sacensībās piedalījās arī Aleksandra Kotkova +63kg, tomēr guva traumu un nevarēja turpināt cīņu.

Džudo klubs “KIN” izsaka lielu pateicību un milzīgu paldies Jelgavas Bērnu un jauniešu sporta skolai par palīdzību un sniegto atbalstu, pateicoties kuram kluba džudiste Sofija Losāne varēja piedalīties Starptautiskajās skolas sporta spēlēs, kas notika otrajā septembra nedēļā Belgradā (Serbijā). Šī ļoti vērtīga pieredze un motivācija noteikti atnesa un nesīs savus augļus vēl ilgus gadus. Latvijas meistarsacīkstēs Sofija pārliecinoši uzvarēja divas cīnās, bet cīņā par zeltu vadīja cīņu,  pelnot atzīmi, tomēr beigās zaudēja un ieguva sudraba medaļu.

Foto: Jelgavas džudo klubs “KIN”

Pievieno komentāru

Sports