Jelgavnieks dodas spēlēt “Dinamo Rīga” rindās

Jelgavnieks un HK “Zemgale/LLU” vārtsargs Artjoms Leščenko noslēdzis pārbaudes līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu “Dinamo Rīga” un ir jau devies kopā ar jauno klubu uz ārzemēm, lai aizvadītu četru izbraukumu spēļu sēriju.


Septiņpadsmit gadus vecais vārtsargs Artjoms Leščenko ir Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) audzēknis, kurš šo sezonu aizsāka HK “Zemgale/LLU” rindās. Jaunā hokejista atbildība darbojoties vārtos pārsteidza gan trenerus, gan arī vienu no viņa skolotājiem – Rihardu Cimermani (“Zemgale/LLU” pirmo vārtsargu).


Viņa pievienošanās “Dinamo Rīga” kļuva iespējama sakarā ar to, ka vadošajā Latvijas hokeja komandā ar Covid-19 saslima lielākā daļa spēlētāju un treneru, kā arī ar to, ka klubā notiek vārtsargu nomaiņas process. Kopā ar jauno klubu Artjoms devies aizvadīt četru izbraukumu spēļu sēriju un kopā apmeklēs trīs valstis – Baltkrieviju, Krieviju un Kazahstānu.


Izbraukuma spēļu sērijā uz “Dinamo Rīga” soliņa varēs vērot arī bijušo “Zemgale/LLU” galveno treneri Valēriju Kuļibabu, kurš pildīs galvenā trenera asistenta pienākumus. HK “Rīga” treneris tika piesaistīts, lai aizvietotu saslimušos trenerus. Kuļbabam tā nebūs pirmā reize, kad viņu pieaicina palīdzēt Latvijas vadošām hokeja komandām. Viņš ir jau aizvietojis Latvijas nacionālās izlases galveno treneri Bobu Hārtliju pārbaudes turnīrā, kā arī vadījis Latvijas klubu izlasi.


Artjomam Ļeščenko iejusties “Dinamo Rīga” rindās noteikti palīdzēs arī uzbrucējs Emīls Ģēģeris, kurš sezonas sagatavošanas posmu un pirmo spēli aizvadīja HK “Zemgale/LLU” rindās. Jelgavas hokeja kluba cieša sadarbība ar Latvijas vadošo klubu kļuva iespējama sakarā ar to, ka sezonas sākumā mūsu pilsētas hokeja komanda kļuva par “Dinamo Rīga” fārmklubu.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports