JFC “Jelgava” debitē 3. līgā ar neizšķirtu spēli (FOTO)

Jelgavas futbola komanda JFC “Jelgava” debitējusi Latvijas 3. līgas Rietumu zonas pirmā kārtā ar bezvārtu neizšķirtu pret FK “Tukums 2000-3” – 0:0.

JFC “Jelgava” savu debijas spēli aizvadīja Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, kas pulcēja aptuveni 80 skatītājus. Karstais laiks pamatīgi iespaidoja abu komandu sniegumu, jo futbolisti centās taupīt savus spēkus, lai izturētu līdz spēles beigām.

Pirmajā puslaikā bumbas kontrole piederēja jelgavniekiem, kuri gana maz sita uz pretinieku vārtiem. Savukārt “Tukums 2000-3” spēlētāji savus ātrus pretuzbrukumus noslēdza ar raidījumiem vārtu virzienā, bet pietiekami neprecīzi, lai nopietni apdraudētu jelgavnieku vārtsargu Tomasu Lāži.

Otrajā puslaikā JFC “Jelgava” futbolistiem bija vairāk fiziskā spēka un viņi uzspiedās uz pretinieka vārtiem, bet bumbas raidījumi pārsvarā bija neprecīzi vai nu nonāca tukumnieku vārtsarga rokās.

Neviena no komandām tā arī nespēja ieraidīt bumbu vārtu tīklā un jaunās sezonas pirmo spēli noslēdza bez vārtu guvuma ierakstot turnīra tabulā pa vienam punktam.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports