“JFC Jelgava” turpina cīņu par Latvijas kausu

Svētdien, 18.jūlijā pulksten 17 Zemgales olimpiskajā centrā (ZOC) amatierfutbola klubs “JFC Jelgava” spēlēs ar FK “Sigulda” “Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņas” ietvaros, informē “JFC Jelgava” kluba prezidents Ainārs Tamisārs.


Futbola klubs “JFC Jelgava” līdz šim ir aizvadījis tikai 3 oficiālās spēles (Latvijas kausa ietvaros uzvara pēcspēles soda sitienu sērijā pret FK “RTU”, 5:0 pret FC “Riga United”, kā arī Rietumu Līgas čempionātā 0:0 pret FK “Tukums/2000-3” komandu) un arī svētdien, 18.jūlijā cer turpināt kluba vēsturē garāko nezaudēto spēļu sēriju.


Lai tiktu līdz Latvijas kausa (šogad sacensību nosaukums ir “Atbildīgas spēles Latvijas kauss”), ir jāuzvar 7 spēlēs jeb jātiek pāri 1.posma 1. un 2.kārtai (tas jau ir paveikts!), tad otrā posma 1. un play-off kārtai, kā arī 1/8finālam, 1/4finālam un 1/2finālam. Ja izdosies uzvarēt FK “Siguldu”, nākamā spēle jau pēc 2 nedēļām, bet pretinieku pāru izloze pēc nedēļas, skaidro Ainārs Tamisārs.


““JFC Jelgava” ir amatieru futbola klubs, kur gan futbolisti, gan treneri, gan kluba darbinieki visu dara savā brīvajā laikā un prieka gūšanas (trenējoties, spēlējot un rīkojot dažādus veselīga un koša dzīvesveida popularizēšanas pasākumus) un došanas (galvenokārt aktīvajiem līdzjutējiem un pārējiem jelgavniekiem) dēļ. To visu varam paveikt pateicoties partneriem un atbalstītājiem - Jelgavas domei, “Astarte– Nafta”, mēbeļu salonam “Arka”, “Sporta punktam”, “Viedi alus” un Karameļu darbnīcai,” uzsver kluba prezidents.


“JFC Jelgava” treneris Antons Aleksandrs Dresmanis piebilst: “Latvijas kauss ar to arī ir interesants, ka tas saved kopā komandas un pilsētas, kas ikdienā netiekas! Savos 20 futbolā pavadītos gados neesmu ticies ar Siguldas futbolu, te nu būs mūsu pirmā tikšanās reize - 18.jūlijā ZOC futbola stadionā. Ceram uz līdzjutēju atbalstu un labu futbola vakaru!”


Uz spēli ieejas maksas nebūs, bet pie ieejas būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid- 19 sertifikāts ar QR kodu par izslimošanu vai vakcinēšanos. Stadionā darbosies “Viedi alus” bufete, Karameļu darbnīcas saldumu kiosks, kā arī valdīs pozitīvi draudzīga futbola atmosfēra.


Foto: “JFC Jelgava”


Pievieno komentāru

Sports