Kirils Tambijevs paliek “Zemgale/LLU” sastāvā

Pagājušā "Optibet" hokeja līgas čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Kirils Tambijevs ir pagarinājis līgumu ar Jelgavas komandu “Zemgale/LLU”.

Pagājušā sezonā Kirils aizvadīja 27 spēles, kurās guva 20 vārtus un atdeva 32 rezultatīvās piespēles par ko tika apbalvots ar Elmāra Baura vārdā nosaukto balvu. Diemžēl trauma traucēja viņam spēlēt izslēgšanas spēļu kārtā, bet viņš visās spēlēs bija kopā ar komandu, atbalstot to gan tribīnēs, gan ģērbtuvē.

29 gadus vecais uzbrucējs savu karjeru uzsācis “Dinamo Rīga” jauniešu sistēmā un sekmīgi to turpinājis Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandā HK “Rīga”. Pārstāvējis valsti U-18 un U-20 jauniešu izlasēs. No 2012. līdz 2014. gadam spēlējis Krievijas MHL komandās Voskresenskas "Himik" un MHK "Dinamo Sanktpēterburga".

Kirila karjeras tālāk veda uz Krievijas Augstāko hokeja līgu (VHL), kurā četros gados nospēlēja 123 regulārās čempionāta spēles, kurās guva 24 vārtus un atdevis 61 rezultatīvo piespēli. Augstākais punktu šajā līgā sasniedza 2019. gadā, kad ar Kazahstānas komandu Karaghandi "Saryarka" kļuva par čempionu.

2015./2016. gada sezonā spēlēja, kā leģionārs Rumānijā, kur izcīnīja čempionāta sudraba medaļu. 2019. gadā atgriezās Latvijā un vienu sezonu aizvadījis "Optibet" hokeja līgas komandā HK “Kurbads”.


Foto: Ruslans Antropovs / no arhīva 

Pievieno komentāru

Sports