Lakrosa kluba “Mītava” kluba jaunieši sīvā cīņā tomēr piekāpjas “Riga Griffin” komandai

Zemgales Olimpiskajā centrā 25. jūlijā noslēdzās 2020/2021 gada Latvijas lakrosa čempionāta spēles jauniešu komandām.  Sīvā cīņā lakrosa kluba “Mītava” jaunieši tomēr atzina pieredzējušāko “Riga Griffins” spēlētāju pārākumu, informē lakrosa kluba “Mītava” vadītājs Aigars Grinbergs.

Spēles rezultāts 3:6. Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 1:3, otrajā ceturtdaļā Rīgas komanda guva vienus bezatbildes vārtus. Trešajā ceturtdaļā “Riga Griffin” jaunieši panāca jau 4:1, bet īsi pirms ceturtdaļas beigām jaunie “Mītavas” spēlētāji vienus vārtus atguva. Izšķirošās ceturtdaļas sākumā “Riga Griffin” panāca jau izšķirošu 6:2 pārsvaru, tad “Mītavas” spēlētājiem izdevās vienus vārtus atgūt, bet pēdējam izrāvienam tomēr spēks pietrūka.

“Mītavas” komandas labā vārtus guva Artūrs Vanags, Reinis Roberts Vāravs un Gabriels Mednis.

“Mītavai” šoreiz neveicās iemetienu uzvarēšanā, kā arī bumbu pacelšanā no zemes, kas attiecīgi iedeva arī izšķirošo bumbas kontroli un kopējo pārsvaru “Riga Griffin” komandai.

Jaunajiem “Mītavas” spēlētājiem sezona ir beigusies, un nopelnīta dažu nedēļu pauze.

Treniņi atsāksies 10. augustā, kad tiek aicināti pievienoties arī jauni interesenti vecumā no 9 līdz pat 18 gadiem. Treniņi notiek Zemgales Olimpiskajā centrā otrdienās un ceturtdienās.

Tālāk augustā ir paredzētas vairākas treniņnometnes pieredzējušu ASV treneru vadībā, lai sāktu gatavošanos U21 Pasaules čempionātam, kas notiks 2022. gada augustā Īrijā.

Foto: lakrosa klubs “Mītava”

Pievieno komentāru

Sports