Latvijas 3X3 basketbolisti gatavojas Vienotās līgas finālam

14. un 15.aprīlī Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā tika aizvadīts trešais Eiropas Vienotās līgas 3x3 basketbola posms, kurā Latvijas kvartets “Riga”ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā aizcīnījās līdz pusfinālam un sacensības noslēdza 3.vietā, tādējādi līgas kopvērtējumā ieņemot 1.vietu.

Līgas 3.posmu latvieši Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un E. Krūmiņš vispirms grupu turnīrā ar 22:17 pieveica “Tri zvezdocki” no Krievijas un ar 21:15 “AS Monaco 3x3” no Monako. Ceturtdaļfinālā Latvijas izlases bāzes komnada ar 21:19 spēja pieveikt spēcīgo “Inanomo” no Krievijas, taču pusfinālā ļoti sīvā un mazrezultatīvā duelī atzina serbu “Novi Sad” pārākumu – 13:15.

Pēc trīs aizvadītiem Eiropas Vienotās līgas posmiem, Latvijas kvartets ar 240 punktiem atrodas kopvērtējuma galvgalī. 26. aprīlī notiks Eiropas Vienotās līgas fināls, kurā startēs kopvērtējuma astoņas labākās komandas pēc aizvadītajiem trīs posmiem. Latvieši pirmajā posmā triumfēja, bet divos nākamajos posmos aizcīnījās līdz 3.vietai. un ir nodrošinājusi sev vietu finālā. Ņemot vērā, ka fināls notiks pēc izslēgšanas spēļu principa, tad “Riga” basketbolistiem pirmajā kārtā pretim stāsies teorētiski vājāki pretinieki – “COP Moscow”. Kopumā vietu finālā garantēja astoņas labākās vienības.

 

Eiropas Vienotā līga 3x3 basketbolā

Kopvērtējums TOP8:

“Riga” 240p.,

“Team NL” 230p., (Holande)

“Novi sad” 225p, (Serbija)

“Tri zvezdochki” 175p., (Krievija)

“Team LT”160p., (Lietuva)

“Gagarin” 135p., (Krievija)

“Inanomo” 135p. (Krievija)

“COP Moscow” 106p. (Krievija)

 

Foto: no Eiropas Vienotās līgas “Facebook” lapas

Pievieno komentāru

Sports