Misters debitē Latvijas izlasē, Ausējs rezultatīvs pret igauņiem

Divi Jelgavas BJSS audzēkņi Andris Misters un Artūrs Ausējs pārstāvēja Latvijas vīriešu basketbola valstvienību, kas 25. un 26.jūlijā Tallinā piedalījās starptautiskā turnīrā „Baltijas ceļš”. Jelgavnieks Andris Misters pirmo reizi Latvijas izlases rindās devās laukumā oficiālā spēlē.

Turnīra pirmajā dienā Latvijas komanda, kuru vada basketbola speciālists Roberts Štelmahers, piekāpās mūsu dienvidu kaimiņiem lietuviešiem ar 59:82. A.Misters laukumā pavadīja nepilnas 20 minūtes, kuru laikā sakrāja deviņus punktus (2p. – 3/6, 3p. - 1/4), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, tikmēr Jelgavas BJSS audzēknis Artūrs Ausējs, kurš Latvijas izlasē debitēja jau 2017.gadā, mačā pret Lietuvas komandu 14 minūtēs punktus neguva.

„Baltijas ceļa” otrajā spēlē latvieši tikās ar mājiniekiem igauņiem. Arī šoreiz Latvijas izlase piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 67:84. Andrim Misteram nedaudz pieticīgāks sniegums. 1992.gadā dzimušais aizargs, kurš pērnajā sezonā pārstāvēja Spānijas 2.līgas klubu „Melilla”, nepilnās 17 minūtēs guva piecus punktus un izcīnīja trīs bumbas zem groziem, savukārt A.Ausējs kļuva par valstvienības rezultatīvāko spēlētāju, gūstot 18 punktus.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Igaunijas izlase, kas sacensību pirmajā dienā ar 92:85 pieveica Lietuvas komandu un ar divām uzvarām divās spēlēs kļuva par galvenās trofejas ieguvējiem.