“Moscow Open” piedalās abi Latvijas 3X3 spēcīgākie kvarteti

Jūnija pirmās nogalē Krievijas galvaspilsētā Maskavā norisinājās ikgadējais un prestižais 3x3 basketbola turnīrs “Moscow Open”, kurā piedalījās Latvijas spēcīgākā vienība ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu, kā arī šogad sacensībās startēja BK “Jelgava” kvartets.

Latvijas 3x3 basketbola olimpiskais kvartets “Riga” šoreiz nespēlēja savā ierastajā sastāvā. Šoreiz atpūta tika dota Naurim Miezim un Agnim Čavaram, savukārt ar Kārli Lasmani un Edgaru Krūmiņu cīņās devās Artūrs Strēlnieks un kustības “Ghetto Games” krustēvs un 3x3 basketbola iedzīvinātājs Latvijā Raimonds Elbakjans. Savukārt BK “Jelgava” kvartetu pārstāvēja Armands Ginters, Armands Seņkāns, Mārtiņš Šteinbergs un Roberta Pāžes vietu aizstāja Dāvis Gūtmanis.

Rīdzinieki pirmo spēli “A” grupas ietvaros uzvarēja ar 18:13, apspēlējot krievu “Russia North”, bet jelgavnieki “B”grupā ar 21:13 sakāva “Team Estonia” no Igaunijas. Otrās kārtas mačā “Riga” ar 19:22 atzina serbu “Novi Sad” pārākumu, savukārt “Jelgava” 11:20 cieta zaudējumu pret Krievijas “Inanomo”. Grupu trešajā kārtā “Riga” kvartets sīvā cīņā pieveica lietuviešu “Kaunas Dis. Tauras” un iekļuva sacensību ceturtdaļfinālā. Tik spoži gan neklājās jelgavniekiem, kas cieta pamatīgu sakāvi ar 4:22, spēlējot pret Liwtuvas “Šakiai Vytis-Gulbele”, kas vēlāk nonāca līdz “Moscow Open” finālam.

Sacensību otrajā dienā “Riga” kvartets ar Edgaru Krūmiņu ierindās ceturtdaļfinālā aci pret aci tikās ar serbu “Ub”, kas šoreiz izrādījās ar 20:19 un izslēdza latviešu no tālākās cīņas.

Par “Moscow Open” čempioniem kļuva “Russia South”, kas finālā pieveicas Lietuvas 3x3 basketbolistus.

Foto: no Raimonda Elbakjana “Facebook” konta


Pievieno komentāru

Sports