Pēc 12 gadu treniņiem – Tokija 5

Dobelniece Agate Rašmane pasaules kausa sacensībās Ņūdeli šaušanā ar pneimatisko un mazkalibra pistoli izcīnījusi attiecīgi sesto un ceturto vietu, nopelnot ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Uz Indiju Latvijas šāvēju izlase bija devusies trīs sportistu sastāvā Dobeles Sporta skolas trenera Viļņa Celmiņa vadībā – līdz ar Agati arī tukumnieki Lauris Strautmanis un Emīls Vasermanis. „Olimpiskajā ciklā, kas sākās 2018. gadā, esam centušies vismaz uz diviem pasaules kausa posmiem pa gadu aizbraukt. Šis Indijā bija plānots jau pagājušā gada martā, ar nopirktām biļetēm jau sēdējām uz koferiem, un tad to „Covid-19” pandēmijas dēļ  vispirms pārcēla uz maiju, bet pēc tam atcēla pavisam. Šogad februārī pienāca ziņa, ka sacensības martā būs, un visa organizatoriskā un vīzu kārtošana sākās no jauna,” atklāj Agate. Sākotnējās biļetes gājušas zudumā, taču olimpiskās cerības un augstie mērķi, kā redzams, uzturēti dzīvi visa gada garumā.

Krietni lielāku laika sprīdi neapšaubāmi prasījis ceļš līdz pasaules līmeņa meistarībai, un Agate pastāsta „Ziņām”, kas tajā piedzīvots. 

Interviju ar sportisti lasiet 8. aprīļa „Zemgales Ziņās”.

Foto: saufed.lv

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

olimpiska piska

nah tas vis no maniem nodokljiem tiek apmaksaats ????? Lai shitaa olimpiskaa piska sev naudu pelna un tad brauc uz new delhi ar hernju nodarboties.

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.09 22:22

piskai

Cik nodokļus tu ar savu sasmirdušo vāveri esi sastrādājusi?

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.10 22:10

Zoo

Spriežot pēc valodas stila, vienīgos nodokļus maksā iepērkot sviestu un šnabi. Iespējams, ka šnabim vairs nepietiek.
Olimpiskajai Piskai moš koriši saziedoja. A Tev dzirai saziedos?

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.11 01:22

Kreipans

Par šito komentāru tev krāns jānogriež

pirms 2 mēnešiem, 2021.04.10 20:56

Sports