Pielijušajās Pasta salas smiltīs pludmales volejbolā uzvar talsenieki (FOTO) 1

Nemīlīgie laikapstākļi nebija nobaidījuši 16 pludmales volejbola pārus, kas, spītējot lietum, ieradās Jelgavā, lai Pasta salas smiltīs cīnītos par pilsētas atklātā čempionāta trešās kārtas balvām. Nelielu pretimnākšanu sagādāja pēc rīkotāju un dalībnieku vienošanās mainītais reglaments, gan priekšsacīkstēs, gan izslēgšanas kārtā piedāvājot uzvarētājus noskaidrot attiecīgi vienā un divos setos līdz 15 punktiem.

Vispirms komandas aizvadīja spēles apakšgrupās, pēc tam atbilstoši rezultātiem jau cīnījās par vietām izslēgšanas kārtā ar pusfināliem un finālu. Pirmajā pusfinālā Ēriks Strautnieks/Edvards Apsītis divos setos atzina Aivara Svikļa/Jāņa Purviņa pārākumu, savukārt otrajā Kaspars Igaunis/Mārtiņš Pirtnieks līdzīgā veidā piekāpās Nikam Freimanim/Tomam Tālbergam.

Finālā talsenieki N.Freimanis/T.Tālbergs līdzīgā cīņā, kas tomēr noslēdzās pēc diviem setiem, pārspēja rīdziniekus A.Svikli/J.Purviņu, bet abu pusfināla zaudētāju spēlē divi uzvarēti seti trešo vietu nodrošināja ozolniekiem K.Igaunim/M.Pirtniekam.

Labāko trijniekam tika, medaļas, diplomi un naudas balvas. Turnīru sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru rīkoja volejbola klubs „Biolars/Jelgava” menedžera Andreja Jamrovska un trenera Austra Štāla personā.

 

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Klāt garlaicīgas sporta ziņas.

Kas streetball turnīrā ?

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.30 21:00

Sports