Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Platones pagastā norisināsies Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem

Pirmo reizi Jelgavā – 8. un 9. augustā Zemgales Olimpiskā centra stadionā notiekot Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U-23 grupai, čempionāta organizēšanā ir iesaistījies arī Jelgavas novada Platones pagasta sporta centrs. Lai izpildītu disciplīnu, 9. augustā sportisti dosies uz Vircavas vidusskolas Platones filiāles sporta bāzi, kur uzbūvēts jauns vesera mešanas sektors. Vesera mešana sievietēm sāksies pulksten 11, bet vīriešiem – pulksten 12, informē Jelgavas novada pašvaldībā.

“Esam ļoti pateicīgi, ka varējām iesaistīties tik nozīmīgā pasākumā un ka daļa čempionāta norisināsies arī novadā. Lai nesabojātu Zemgales Olimpiskā centra stadiona zāliena segumu, vesera mešanas sacensības notiks Platones filiāles sporta bāzē. Interese par vesera mešanas sektoru paliek aizvien lielāka, jau pamazām veidojas kontakti ar igauņu sportistiem, kuri labprāt izmantotu mūsu infrastruktūru un tā sniegtās iespējas. Visi, kas vēl nav bijuši pie mums un aplūkojuši vesera mešanas laukumu, ir aicināti apmeklēt arī čempionātu, kas būs ļoti interesants un enerģisks, vērojot Latvijas vieglatlētus, tostarp pašmāju sportistus. Ieeja čempionātā, abas dienas ir bez maksas”, stāsta Platones pagasta sporta centra organizators Imants Roziņš.

Veseru mešanas sacensībās piedalīsies kopumā ap 20 sportistu – 10 vīrieši, 10 sievietes, tostarp četras I.Roziņa vesera mešanas disciplīnā trenētās sportistes – novadnieces Ella Restarta, Liene Roziņa un sportistes no Aizkraukles – Jurita Matuseviča un Anita Mohova.

Sportisti divu dienu laikā sacentīsies 20 disciplīnās. Pirmajā dienā notiks sacensības 100 metru sprintā, 400 metru skrējienā, 1500 metru skrējienā, 3000 metru kavēkļu skrējienā, 110 metru barjerskrējienā, trīssoļlēkšanā, šķēpa mešanā, lodes grūšanā un 4x100 metru stafetē. Otrajā dienā sportisti sacentīsies 200 metru skrējienā, 800 metru skrējienā, 5000 metru skrējienā, 400 metru barjerskrējienā, 10 000 metru soļošanā, kārtslēkšanā, tāllēkšanā, augstlēkšanā, diska mešanā, vesera mešanā un 4x400 metru stafetē.

Čempionātu organizē Latvijas Vieglatlētikas savienība sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Sports