Sports tomēr paņem visu roku (FOTO) 1

Svētdien „Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā Rīgā par Superkausu cīnīsies Latvijas labākās vīru un sieviešu volejbola komandas: kungu konkurencē tiksies „Jēkabpils Lūši” un “RTU Robežsardze/Jūrmala”, bet dāmu duelī stāties pretī „Rīgas Volejbola skolas/LU” vienībai nopietni gatavojas VK „Jelgava”. Sekojot notikumiem LTV7 kanālā, īkšķus par mūsējo veiksmi un uzvaru, jādomā, īpaši turēs Vilces pamatskolas audzēkņi, jo viena no komandas rezultatīvākajām spēlētājām Līga Plāte taču ir viņu sporta skolotāja.

„Skolas gados sportā piedalījos visā un visur, bet, domājot par savu nākotnes profesiju, biju cieši pārliecināta, ka tā nu gan nesaistīsies ar šo jomu. Ieguvu bakalaura grādu LLU Sociālo zinātņu fakultātes Iestāžu un uzņēmumu ārējo sakaru programmā, sāku strādāt par kredītspeciālisti bankā…” Tagad atminoties to laiku un sekojošo studiju izvēles pavērsienu, Līga spriež, ka tā laikam bijusi sava veida bēgšana no tik pazīstamās vides, kas, varbūt pat likumsakarīgi, tomēr nav izdevusies.

No volejbola, kuram mazais pirkstiņš atdots jau kopš skolas gadiem, gan acīmredzot nav ne bēgts, ne izbēgts, un mūsu saruna, kurai Līga atsaucīgi atrod brīdi attālināto mācību un intensīvo treniņu noslogotajā nedēļā, ar to arī sākas.

Visu interviju lasiet 18. februāra „Zemgales Ziņās”

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

i b

interesanti ! uz sportistiem covid -19 likums neattiecas ? citplanētieši ?

pirms 4 mēnešiem, 2021.02.21 22:08

Sports