Svarīgi par Latvijas basketbola līgu apmeklējumiem

Latvijas Basketbola savienība un klubi/komandas, organizējot “Pafbet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas, Baltijas (sieviešu) Basketbola līgas, Latvijas Sieviešu basketbola līgas, “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas, Reģionālās basketbola līgas, kā arī Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņas spēles, ievēro valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Patlaban spēkā esošais regulējums paredz, ka sporta sacensības drīkst apmeklēt:

1) skatītāji, ja viņiem ir sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (turpmāk – sertifikāts) un tiek nodrošināts, ka skatītāju plūsma nepārklājas ar sportistu un sportistus apkalpojošo sporta darbinieku plūsmu. Ja zālē tiek ielaisti tikai skatītāji ar sertifikātiem, tribīnēs papildus ierobežojumi nav jāievēro.

2) skatītāji, tai skaitā bērni, kuri pēdējo 48 stundu laikā veikuši PCR testu ar negatīvu rezultātu vai pēdējo sešu stundu laikā veikuši antigēna testu ar negatīvu rezultātu, ja pasākuma rīkotāji nodrošina atsevišķu sektoru, kurā tiek ierādītas vietas minētajām personām.

Par noteikumu ievērošanu atbild konkrētās spēles rīkotāji – mājinieku klubs.

Norādījumi attiecas gan uz dalībniekiem – spēlētājiem, treneriem un tiesnešiem, gan potenciālajiem skatītājiem.

2021./2022.gada sezonā “Ramirent” Nacionālajā līgā un “Užavas” kausa izcīņā piedalīsies vīru BK “Jelgava” vienība. Baltijas basketbola līgā un Sieviešu basketbola līgā startēs BK “Jelgava” sieviešu komanda, bet Reģionālajā līgā spēkus pierādīs “LLU” jauniešu basketbola komanda.

 Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Sports