Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Treneris Kaspars Vilcāns izbauda basketbolu Jelgavā 1

Basketbola treneris, jelgavnieks Kaspars Vilcāns, kurš jau vairākus gadus trenē jaunos basketbolistus Ķīņā, patlaban Latvijā uzturas, ņemot vērā Corona vīrusa straujo izplatību šajā valstī. Basketbola speciālists, kuram ir arī ražena pieredzes bagāža Latvijas basketbolā pievienojies konsultanta amatā LBL-2 klubam “Jelgava/LLU”.


Izstāsti, lūdzu, kā tavu darba ikdienu ir ietekmējusi koronavīrusa epidēmija, par kuru tik ļoti daudz šajās dienās tiek runāts?


25.janvārī man sākās atvaļinājums. Tas ir laiks, ka Ķīnā sāk svinēt Jauno gadu un tas ilgst aptuveni trīs nedēļas. Par šo vīrusu es uzzināju tikai nākamajā dienā, kad biju ielidojis Latvijā. Arī šī iemesla pēc Latvijā esmu ilgāk, taču esmu par to ļoti priecīgs. Jo ir reizes, kad uz mājām atbraucu tikai reizi gadā un ar trim nedēļām ir par maz.


Pastāsti par savu ikdienas darbu Ķīnā!


Šobrīd esmu atradis investoru savai idejai un esmu atvēris nelielu basketbola akadēmiju. Strādāju ar bērniem vecumā no sešiem līdz četrpadsmit gadiem. Patlaban akadēmijā darbojas aptuveni 70 bērni. Lai lasītājs saprastu, būtībā šo akadēmija var dēvēt par basketbola pulciņu, jeb Latvijā tā ir interešu izglītība, tikai par maksu. Cītīgi strādājam, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk bērnu un jauniešu.


Visu interviju lasiet 27. februāra “Zemgales Ziņās”

Foto: Jānis Tiltiņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports