Volejbolistes cīnīsies Latvijas čempionāta finālā (FOTO)

Sestdien Daugavpilī un svētdien Jelgavā tika izspēlēts Latvijas čempionāta pusfināls volejbolā sievietēm. Abi VK „Jelgava” un „miLATss” dueļa mači noslēdzās Jelgavas vienības labā, un jelgavnieces tādējādi iekļuvušas čempionāta finālā.

Izbraukumā uzvarai bija nepieciešami četri seti (25:20, 23:25, 25:20, 25:19), bet Mātera ielas hallē jau viešņas tika pieveiktas ar pārliecinošu 3:0 (25:13, 25:15, 25:22). Daugavpilī ļoti rezultatīvu spēli aizvadīja Līva Sola, statistikā atzīmējoties ar 22 punktiem (tostarp 3 ar serves eisu un 6 blokā), bet 18 punktus pievienoja Inese Jursone. Jelgavā savukārt ar 18 punktiem (tostarp 4 eisiem un 2 blokiem) rezultatīvākā bija Liene Šimkuse.

„Abas dienas nospēlējām salīdzinoši labi. Otrajā varbūt neliels nogurums bija jūtams, taču bijām gatavas tikt finālā,” apņēmīgo noskaņojumu apstiprina Liene.

Cīņā par čempionāta zeltu, kas tāpat norisināsies līdz divām uzvarām un sāksies ar spēli 5. aprīlī Jelgavā, pretinieces būs Superkausa „pāridarītājas” „Rīgas Volejbola skola/LU”, kas savā pusfinālā tāpat divos mačos pārspēja „RSU/Minusas Volejbola skolas” vienību.

Foto: Ruslans Antropovs 

Pievieno komentāru

Sports