Volejbols pret Daugavpili: dāmas uzvar, kungi piekāpjas (FOTO)

VK "Jelgava” volejbolistes vakar devās uz Daugavpili, kur Latvijas čempionāta pamatturnīra pēdējā spēlē trīs setos pieveica vietējo "miLATss” vienību, bet "Biolars/Jelgava” vīru čempionāta pirmajā bronzas mačā Zemgales Olimpiskajā centrā pret "Daugavpils Universitātes/Ezerzemes” komandu aizlaida spēli līdz piektajam setam, ļaujot to uzvarēt viesiem.

Kā pastāsta dāmu komandas treneris Aldis Bērziņš, pēc četras stundas un vēl mazliet ilgušā brauciena pirmais sets Daugavpils BJSS sporta zālē sācies pasmagi, bet vidusdaļā jau meitenes iekustējās un spēle aizgāja no rokas. Ar līdzīgu 25:13 rezultātu beidzās kā pirmais, tā otrais sets, katram ilgstot tikai 17 minūtes. Trešajā mājinieces saņēmās un uz brīdi pat izvirzījās vadībā, deviņas reizes rezultāts bija līdzīgs (pēdējoreiz vēl 24:24), tomēr par diviem izšķirošajiem punktiem sīkstāk pacīnījās jelgavnieces (26:24).

Līdz ar regulārās sezonas otro vietu tādējādi iegūtas arī mājas spēles priekšrocības čempionāta pusfinālā, tas ir, iespēja sēriju līdz divām uzvarām (pret to pašu „miLATss”) noslēgt Jelgavā.

Vīriem savukārt par medaļām pēdējais cīniņš būs Daugavpilī, uz kurieni jādodas bez cerētā handikapa. Pēc zaudētā pirmā seta (20:25) gan cerības vēl nebija pazaudētas, jo otro izdevās noslēgt ar 25:21, bet trešajā no 12:20 atspēlēties līdz 23:23 un visbeidzot 27:25. Šķita jau, ka mājinieki sajutuši uzvaras garšu, tomēr tā izrādījās gaistoša: ceturtajā setā pat divu trīs punktu deficītu vairs neizdevās sadeldēt (20:25) un piektajā ne tik (8:15).

Bildēs – spēles momenti Zemgales Olimpiskajā centrā.

Foto: Ruslans Antropovs 

Pievieno komentāru

Sports