“Zemgale/LLU” atsāk treniņus nepilnā sastāvā (papildināts) 4

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” pirmdien atsāka treniņus nepilnā sastāvā pēc tam, kad starp hokejistiem tika konstatēta saslimšana ar Covid-19 un viņi bija spiesti pavadīt izolācijā divas nedēļas.

Pagājušās nedēļas nogalē “Zemgale/LLU” hokejistiem tika veikti atkārtoti testi un ne visiem tie bija negatīvi. Līdz ar to komanda pirmdien varēja atsākt treniņus tikai nepilnā sastāvā un kopā ar "Optibe" hokeja līgas vadību izlēma pārcelt 28. oktobra spēli pret HK “Dinaburga” uz vēlāku laiku.

Saslimšanas dēļ komanda bija spiesta pārcelt septiņas spēles un pagaidām atgriešanās čempionātā ir paredzēta 11. novembrī ar spēli pret HK “Mogo/LSPA”. Mainoties slimības ierobežošanas pasākumiem valstī, spēļu grafiks un pieejamība skatītājiem var vēl mainīties.

Papildināts: intervijā portāla “TVNET” sporta žurnālistam Mārtiņam Kļavniekam galvenais treneris Artis Ābols apstiprinājis, ka bija starp saslimušajiem komandas locekļiem: "Es biju reāli slims. Līdzīgi kā gripa - ar temperatūru, iesnām un klepu. Trešdien jāveic vēl viens tests. Redzēsim, ko rādīs. Nekas labs tas [Covid-19] nav. Man pāris reižu ir bijusi gripa. Tad bija trakāk, bet tagad arī nebija patīkami. 38,7 vai 38,3 grādu temperatūra. Te ir, te nav. Tagad jau kādas 10 dienas temperatūras nav. Oža un garša arī pazuda, kā jau lielākajai daļai. Jāsaka tā: ja jau slimnīcā nenonācu, tad izslimoju vieglā formā. Pirmā diena vispār bija tāda, ka tikai gulēju. Par spēka trūkumu gan nesūdzos. Vismaz nav jāsēž dzīvoklī, jo man ir māja. Izeju ārā, pagrābju lapas, padarbojos. Pirmajās dienās bija mazāk spēka. Aizej līdz virtuvei, uztaisi tēju un tad domā, ka labāk nebūtu nekur gājis."

HK “Zemgale/LLU” pirms karantīnas "Optibet" hokeja līgā aizvadīja sešas spēles, kurās piedzīvoja trīs uzvaras pamatlaikā un divas uzvaras papildlaikā. Zaudējumu garšu jelgavnieki izjuta tikai vienu reizi, piekāpjoties “Mogo/LSPA”.

Pirms nonākšanas karantīnā, HK “Zemgale/LLU” aizsardzības rindas papildināja daugavpilietis Ēriks Ševčenko, kuram ir liela pieredze spēlējot Krievijas augstākā hokeja līgā (VHL) un viena pilna sezona spēlējot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības “Dinamo Rīga” sastāvā. Ēriks pārbaudes turnīros astoņas reizes aizstāvēja valsts godu Latvijas nacionālās izlases sastāvā. Pagājušā sezonā viņš spēlēja Novokuzņeckas “Metallurg” sastāvā un Krievijas augstākajā līgā (VHL) aizvadīja 41 spēli, gūstot 2 vārtus un atdodot 17 rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

Vārti

Soda min.

1

Olimp/Venta 2002

11

19

45:26

118

2

Liepāja

11

15

43:32

150

3

Mogo/LSPA

9

12

33:24

116

4

Zemgale/LLU

6

10

37:18

54

5

HS Rīga

9

6

23:36

86

6

Prizma/IHS

9

3

26:52

104

7

Dinaburga

5

0

7:26

74


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 4

jānis

Interesanti ka Zeltiņš sākumā ļoti aktīvi slēpa reāli slimo skaitu un tā arī neatklāja, cik tieši sporta skolas treneri ir saslimuši un kā varēja atļaut vēl turpināt sporta skolas treniņus, šādi apdraudot daiļslidotājus un šorttrekistus. Vai tiešām, ja komandā saslimst praktiski visi spēlētāji un apkalpojošais personāls, nav nekāda saskare ar pārējiem skolas treneriem.
Kauns Zeltiņam, par mēģinājumiem visu noklusēt un nogludināt to ka, viņš bija tas kurš zināja un pieļāva slimu spēlētāju/treneru klātbūtni bērnu treniņos veselu nedēļu, pirms veikt testus. Jo viņš neļāva skolas darbiniekiem to darīt.

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.27 09:29

turpat blakus

Kāpēc nekas netiek ziņots, ka Jelgavas Amatu Vidusskolā 2 darbinieki ir saslimuši ar Covid-19?
Bērniem joprojām mācības ir klātienē, bet direktore, kurai bija tiešā kontaktā ar Covid-19 pozitīvo, šobrīd atrodas Liepājā?
Vai mums vajag, ka Jelgavu slēdz ciet????

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.27 09:52

janis1

Nothing special, bet ......piedzīvoja trīs uzvaras pamatlaikā un divas uzvaras papildlaikā. Vienīgo zaudējumu komanda piedzīvoja pret “Mogo/LSPA..........piedzīvoja??????

pirms 3 mēnešiem, 2020.10.27 10:15

Sports